Sexy ptáci (2001)

Film ako taký by som ohodnotil na odpad, no boli tam niektoré scény, ktoré ma naozaj dokázali rozosmiať, najmä scéna s cestovinami :-)

Zastav a nepřežiješ (2006)

Stathamovi úloha sadla. Výborná akčná jazda, rýchle strihy, akurátna stopáž a jeden fakt nasratý hrdina. Film si udržuje nasadené tempo, musím sa priznať, že nudiť som sa nestihol, navyše vkusný humor dopĺňa tento ozaj podarený snímok. Trochu som tam cítil akési kopírovanie niektorých snímok, tak aj preto dávam o hviezdičku menej.

Skála (1996)

Veľmi dobré. Strašne sa mi páčila postava S. Conneryho. Výborná akcia a hlavne skvelá réžia od majstra tohto žánru.

Labyrint lží (2008)

Vzhľadom ku kvalitám R. Scotta môžem napísať, že to bola len priemerná záležitosť, ktorá síce neurazí, no bohužiaľ ani nenadchne.

Co ta holka chce (2003)

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Mal som čo robiť, aby som pri tomto snímku nezaspal. Amanda Bynes je síce pekná, no vsadiť úspešnosť filmu na túto kartu nebol najlepší nápad.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Komédia s Adamom Sandlerom ma ešte nesklamala. Musím povedať, že pri tomto snímku som sa dosť nasmial, avšak film nesmie stáť len na jednom hercovi, ako je to v tomto prípade. Sandler si to kradne celé pre seba a dokonale si to vychutnáva. Snáď by tomu pomohla aj o čosi kratšia stopáž, ku koncu už totižto filmu dochádza šťava. Každopádne je to podarená komédia, ktorú si určite ešte rád pozriem.

Divoké kočky (2000)

Vcelku príjemná komédia, v ktorej hľadať niečo hlboké je asi tak zbytočné ako hľadať rozum u Rochnyaka:-) Pekné baby a ich ešte krajšie ladné pohyby vám ten film nedovolia vypnúť (teda ak ste chlap so všetkým, čo k tomu patrí:-)

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Ďalšia kultová séria, ktorá ma akosi obchádza. Nebolo to síce zlé, len to akosi nebrnklo na moju strunu.

Hrbáč (1959)

Pekná stará klasika. Jean Marais sa vo svojej dvojrole skvele vyžíva. Film vôbec nenudí aj vďaka pekným exteriérom.

Kšefty s tátou (1994)

Nebola to vôbec filmová katastrofa, akú som očakával. M. Culkina mám celkom rád a ja som sa pri tomto filme celkom bavil. Bolo to síce dosť naivné, no akosi mi to neprekážalo. Kto chce vidieť uvolnenú rodinnú komédiu, tak vrelo odporúčam práve tento snímok.