Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

Shaqualyck

Holkám to moc sluší, soundtrack skvěle šlape (INXS, Blondie, Snap, EMF) a v davu opilců se s fotoaparátem tyčí Michael Bay (cameo jak víno). Tenhle bar je vážně luxusní místečko. Film ale (bohužel) není jen o baru, ale o nadějné mladé zpěvačce, která v noci obsluhuje podnapilé mládence, přes den skládá muziku a čeká na svou první velkou šanci prorazit...a určitě už všichni tušíte, jak to nejspíš dopadne :-) ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 or 10/10 Hudba 8/10 or 10/10 Efekty 5/10 or 10/10/// +je to pěkný film, který vás pohladí na duši, české titulky u písniček, holky jsou kočky a jsou divoké -hodně přeslazený a po stránce příběhu nic nového/// Sázka na jistotu (myšleno dvojsmyslně), vyděl jsem to již dříve, poprvé cca před 5 lety a tehdá jsem byl filmem uchvácen. I dnes kdy jsem se těšil konečně do kina na film Auta a bohužel jsem na film kvůli dopravní zácpě nedorazil (tak jsem si užil Auta aspoň v reálu OMG) a i přestože jsem se dom vracel se špatnou náladou, mě tento film dokázal vlít do žil pohodu, spokojenost, prostě dobrou náladu a to je správně. Dnes už víme, že Piper Perabo díru do světa (jako herečka) neudělala, o ostatních holkách to platí rovněž. Přesto je zde IMHO výtečný John Goodman a mihnul se zde i Johnny Knoxville. Když teď sledujete moje dvojité hodnocení, tak obsazení je to jediné na co mám stejný názor jako před 5 lety. Film se mi tehdy velmi líbil a nebál bych se říct, že bych jej zařadil mezi TOP 20, dnes bych jej řadil jen mezi nadprůměrný. Po hudební stránce je to nádherné, i když dnes se mi zdá, že to není tak nadupané (když srovnám s posledně viděným filmem Honey). Poslední želízko v poli hodnocení jsou efekty. Ty tu samo sebou nehledejte, kvalita obrazu je však dobrá, film je pestrý a proto hodnotím efekty jako průměr. Z druhé strany mince ale musím hodnotit za plný počet, kočky jsou fakt kus a Adam Garcia je fakt kocour (pochopitelně pro holky). Snad v mém hodnocení nemáte guláš jako já v názoru na film, dat 3* nebo 5*, vyberte si sami, ale rozhodně film není špatný.///Celkem 64% or 94%/// PS: za 5 let zde přidám třetí hodnocení j/k. :-)) ()

Luqi

Celá polovica filmu je neautentické tancovanie barmaniek na bare, ktoré po pár minútach začína byť nudné. No a na tej druhej polovici - hlavnej dejovej línie - je škoda drať klávesnicu.................. Jedine J. Goodman to ako tak zachránil a tú jednu hviezdičku dostane on za ten tanček na konci.............. ()

castor

Každý sice tuší, jak tenhle natáhnutý videoklip asi dopadne, přesto má profláknutá story docela solidní spád a rytmus. Mluvím hlavně o první polovině, kdy se dá ještě nad lecčems přimhouřit oko. Pak jakékoliv nápady utneme a sledujeme nudnou přehlídku slepic okolo Marie Bello, kdy zejména scény z jejího baru jsou naprosto nereálné (kdo by ten chlast, co skončí všude kolem, jen ne ve skle pro zákazníka, platil?). I tady ale svižná kamera a půvabná Piper Perabo, která působí rozkošně naivně, tu a tam něco zachrání. Dietní tři hvězdy. ()

MM11

Jako komedie teda nic moc... Stokrát omletý příběh holčičky co se dostane do města za vidinou slávy. Její šance jsou prchavé a osud ji připravuje různé nástrahy... aha, a něco originálnějšího by nebylo? Stominutový film sází na pěkné tvářičky a... prostě z celku nešlo vymáčknout víc. Pokud vím tak tenhle doják moc nevydělal, takže by mě zajímalo co si od toho Bruckheimer slibuje. ()

• Film získal v roce 2001 v soutěži MTV Music Video Awards cenu za nejlepší taneční scénu. (Dlee)
  • Film se dočkal takové popularity, že v USA, Rusku a Německu byly otevřeny bary se stejným názvem, interiérem i obdobnou obsluhou a hudebním zaměřením. (Dlee)

Blonďaté posily

Blonďaté posily