Sucho (2020)

Na 5 hvězd to asi není, ale 66% si to taky nezaslouží. Pomalé tempo tomu svedčí, Bana jako vždy super. Jsou v tom emoce, dobře vykreslené charaktery, žádná akční klipová zhovadilost, což si asi dost lidí od detektivky očekává, aspoň podle hodnocení.

Hra na oliheň - Peklo (2021) (epizoda)

Musel jsem dát za 5* abych kompenzoval nízké hodnocení. Mě rozhodně druhý díl nesklamal, naopak mě překvapil odklon od tupého Battle Royale k propracovanějšímu příběhu - sociálnímu kontextu a motivům postav. Ti co čekají Condemned budou asi zklamaní, ale tohle rozhodně není seriál pro blby.

Válka zítřka (2021)

Logika zase dostala na prdel a tohle se na můj seznam oblíbených scifi bohužel nedostane. Nechapu, že se tomu Pratt upsal. To musí být sakra v nouzi, že si ani nepřečetl scénář. Jo, a Verbalovi už asi začalo jebat (jeho vlastní slovník).

Temný rytíř (2008)

Trvalo mi 12 let než jsem se dostal k hodnocení Temného rytíře. Vždy jsem si myslel, že je to geniální film, perfektně do detailu pomyšlený, prostě super. Ale pak jsem asi dospěl, a že to trvalo sakra dlouho. S odstupem vidím film, který mě dokázal díky postavě Jokera a scénáři pěkně štvát celých 152 minut. Joker nic neplánuje, ale vše má perfektně naplánované, vždy mu vše vyjde, je to nejlepší psycholog, jaký kdy po světě chodil, ví přesně jak se kdo zachová. Ledger ho zahrál dobře, ale proč bych se měl dívat na film, který mě celou dobu štve? Sorry Nolane, ale někdy je dokonalost udělat film nedokonalý.

Sejmi je všechny (2007)

Jak Clive a Monica mohli kejvnout na tento scénář? Fuk U too Davis.

Země policajtů (1997)

Hodnotím až po letech, ale znovu zhlédnutí po 20 letech mě donutilo něco napsat. Film jsem si pamatoval, a právě proto jej neřadím mezi Béčka, jako většina ostatních. Sly dostal neakční roli a velmi dobře v ní obstál. V zásadě je neuvěřitelné, že Sly dostal jako sekundanty tehdejší elitu herců jako Keitel, DeNiro a Liotta. Za mě super, a že tam nebylo 200 mrtvých jako v Rambovi, auta nelítala vzduchem a exploze nebyly kažých 5 minut? No a co?

Ocelová pěst (2011)

Bože, proč jsem se na to díval! Speciálně ten malý zm....etek byl nesnesitelný.

Špatné vychování (2019)

Jsem rád, že jsem si dopředu nepřečetl profil filmu a nečekal komedii. Popravdě jsem vůbec nevěděl co od toho čekat a nakonec se z toho vyloupnul motýl. Hugh a celý team to zvládnul na jedničku a protože žádné spoilery, tak se na to mrkněte, jenom nečekejte komedii ;) P.S. Dávám pět hvězd, i když to bylo spíš za čtyři, abych kompenzoval hodnocení, které je úplně mimo.

Obhájce nevinných (2019)

Průměrný film o tom, jak amíci dělají justiční omyly. Na nás nemají, my jsme páchali rovnou justiční vraždy v přímém přenosu. Odpočívej v pokoji Milado.

Drahokam (2019)

Zajímavá kontroverzní záležitost a kdyby mě tak neštvala od začázku do konce, tak by to bylo za 5*. Ale kdyby mě to celou dobu tak neštvalo, tak by ten filmy nebyl ono a asi by neměl šanci získat 4*, nebo 5*. V půlce jsem měl sto chutí to vypnout, ale Sandler mě u toho udržel. Hudba je jak z Blade Runnera a podobných filmů z 80./90. let a není to úplně moje parketa, na druhou stranu k filmu sedla. Celých 130 minut je to ukecaný chaos, člověk by dostal psotník a posledních 5 minut je závěr a titulky (žádné spoilery :) ) . Jsem rád že jsem to viděl a už to nikdy znovu vidět nechci. Klobouk dolů Sandlere, máš to za 4*.