• Fantasy

Volejte Saulovi - Hrdina (2015) (epizoda)

Líbí se mi narážky na nejrůznější filmy, např v předchozím dílu Heeere´s Johnyy! Tady zase na Spartaka...

Volejte Saulovi - Mijo (2015) (epizoda)

Začátek pomalejší, místy i nudný, ale skvělý konec pilotu. Zato druhý díl už do toho šel naplno a jsem zvědavej, kam se děj posune a kolik známých postav ještě potkáme... troll! don´t feed him! :D :D

Volejte Saulovi - Fifi (2016) (epizoda)

Co si to ten Jimmy vždycky vymyslí, to je fakt neskutečný. To jsem zvědavej, kde bude viset ta fotka s válečným veteránem, kdyby jen tušili, že je to pouliční delikvent, to by byla sranda. Co zamýšlí s těmi dokumenty jsem nepřišel, ale jistě to zas bude nějaká levota a Kim s nim možná už nepromluví. I když doufám, že se objeví i ve třetí sérii. A Mike, ten chystá nějakej masakr!

Gotham - Do lesa (2016) (epizoda)

Riddler konečně zasahuje! Tučňák mě teď moc nebaví (proto ty 4*), ale už se opět dostává k sobě, tak uvidíme..Překvapivě mě i zajímá Barbara, takže třeba mě bude i po návratu z Arkhamu bavit. Teď ale do příchodu Mr. Freeze bude nejvíc zamíchávat kartami právě E-nygma.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Časoprostor (2016) (epizoda)

Hodně fajn díl. Daisy je naprosto skvělá kdykoliv, Lincoln taky (rýsuje se tam potenciální smrt) a Ward s Malickem fungují taky jak v pohodě záporáci (ta televizní divize to holt umí lépe). Už se těšim na propojení s Civil War, ale i tyhle předcházející díly stojí rozhodně za to...

Volejte Saulovi - Nafukovačka (2016) (epizoda)

Tak to byl luxusní díl. Skvělá scéna, když se Jimmy nechává vyhodit a Kim mě překvapila úplně hodně taky.Bude vůbec třetí série?

Daredevil - Vinen (2016) (epizoda)

Super Stick, Super Elektra ale jako vždy dekadentní Punisher. Chci víc!

Arrow - Záblesk naděje (2016) (epizoda)

Scénárista zřejmě musí mít hodně rád popkulturní filmy :D Narážky sice fajn, ale jinak celkem takový lehce nadprůměrný díl. Myslel jsem, že se zbavíme Damiena, ale on bude asi strašit ještě z vězení a zas bude "velkolepě" finálový fight až uteče. Bee-woman tak nějak v pohodě záporačka, když si opět odmyslím to absurdno kolem boje s ní a angažování Curtise. Typický lehce nadprůměrný díl jako celá čtvrtá série.

Legendy zítřka - Left Behind (2016) (epizoda)

Je fajn, že Legendy zaplňují prázdná místa, přivádí Rass Al Ghůla a jeho dosud neviděnou, ale významnou dceru Taliu, ovšem nějak už mě to asi přestalo bavit. Ovšem Kronos mě celkem překvapil a bavil. Takovéhle složení týmu je celkem v pohodě, pár individualit bych ještě vyhodil, ale dokud se nevrátí Hawkman, tak fajn. :)