• Fantasy

Gotham - Borový les (2016) (epizoda)

Celkem slabý díl. Ty události co se odehrávají třeba i mají nějaký spád, ale je podáno, tak nezajímavě, že mě to leckdy i otravovalo. Tentokrát mě ani Freeze v novém obleku příliš neoslovil. A Galavan? Pro někoho skandální odhalení, že jde o Azraela? Mě ten herec nesedí, takže jsem doufal, že zůstane mrtvý, ale je to komiks, zákonitě muselo přijít oživení.

Volejte Saulovi - Klik (2016) (epizoda)

Tak ten konec mě dostal, ale nemám to tak, že bych Chucka neměl extra rád. Oba mají důvody proč se navzájem nenávidět. Zajímavé, že Kim nedostala skoro žádný prostor, krom vaření kafe, ale alespoň se s ní počítá do třetí série a Mike? Už jsem čekal jak trefí Salamancu, ale tvůrci si to dráždění neodpustí. Lepší díly už byly, ale na třetí sérku budu připraven.

Flash - Návrat k normálu (2016) (epizoda)

Lehce nadprůměrný díl. Killer Frost mi je celkem líto, na druhou stranu už mě nebral tolik jako minule. Flash bez rychlosti opravdu nemá šanci něčim zaujmout.

Hra o trůny - Křivopřísežník (2016) (epizoda)

Jon Snow to všecko zachránil. Celkem standardní epizoda. Branovy "vzpomnínky" fajn, ale Branovi celkově nefandim. Tam kam se ubírá Arya je celkem nuda, ale třeba se to vyvine. Je to zvláštní, ale Jon mě teď zajímá nejvíce.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Nezdařené experimenty (2016) (epizoda)

Je pravda, že Kree tu byli spíš za neohebné buldozéry, cov konečném důsledku nic nezmohli, ale já se bavím dobře. Agenti jsou v topce z toho co pravidelně sleduji a rozhodně nepřestanu. Jsem i rád, že dva spin-offy zrušili, alespoň se budu soustředit na to jedno. Daisy uber sexy kočka, a pořád válí. Mack moje druhá nejoblíbenější postava až se obávám, že to on bude ta oběť, to bych nerad :´(

Agenti S.H.I.E.L.D. - Tým (2016) (epizoda)

Takže Civil War i v seriálu. V tomhle dílu mě štvalo snad celé komando Secret Warriors, snad kromě mé oblíbené velitelky. Doufal jsem, že buď Jojo nebo Joey je oním zrádcem (nebo spíše tím nakaženým), ale jsou to tak vedlejší postavy, že by to nikoho nemrzelo, takže si nemyslím, že zemřou, možná se ze seriálu vytratí, ale smrt čeká Lincolna. Vlastně mi nijak zvlášť nevadí a vše v tomto dílu nasvědčovalo proti němu, ale jestli tvůrci nesáhnou po nějaké stálici, bude to nejspíš on, už kvůli Daisy. Právě Daisy momentálně válí :D Už se těšim, co bude dál a i když mě zprvu naštvala, myslim, že to má na háku. Celkově jeden z lepších dílů této řady a věřím, že bude ještě lépe, protože už to začíná gradovat. Ward trpělivě čeká.

Supergirl (2015) (seriál)

4* celkem fajn. Ačkoliv jsem na seriál poměrně zanevřel, stejně se na to jednou za čas dobře kouká. Každej filmovej divák, kdo nevyrostl v jeskyni samozřejmě poznal, jak brutálně v tomhle dílu vykradli Vetřelce, ale což, viděli jsme Krypton, Kařina otce, Kal-ela v mladé podobě a Hank si zkusil o něco podřadnější práci než je zvyklý. Takže spokojenost.

Hra o trůny - Domů (2016) (epizoda)

Jako dobrý no. Tentokrát opravdu bez spoileru. Šlo by to i bez jednoho zásadního odhalení, jelikož je to neuvěřitelné, ale i některé obyčejné scény jsou pořád nadprůměrné a mají co do sebe a i když člověk fandí jedněm postavám a druhé k smrti nesnáší, baví ho to sledovat jako celek. Martin se s psaním zrovna nestrhne, takže asi seroš dřív skončí. Otázka, jestli to HBO dovolí a neroztáhne to aspoň na 10 řad, ale já tam furt nějaké gradování nevidím. Možná je takovým menším příslibem scéna s Tyrionem a draky, uvidíme.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Ztracený ráj (2016) (epizoda)

Fajn díl, ale nic extra. Smrt Malickovy dcery jsem si už vyspoileroval předem, stejně mě to ale zarazilo, když jí představili teprv v poslední scéně předposledního dílu. Nicméně dál fandím Daisy a asi nejvíc mě z týmu vadí Lincoln. Ne nijak zásadně, ale pokud to bude on, kdo zemře, chybět mi nebude.

Daredevil - Zima v Hell's Kitchen (2016) (epizoda)

Příspěvek obsahuje lehce pochopitelné,ovšem zásadní spoilery. Pro mě byla trošku odbočka mimo předchozí díl, ovšem finále se mi líbilo velice. Hodně mě potěšilo cameo Jerry, což jsem vskutku nečekal a pěkně se to propojuje. Jelikož firmu vlastní Rand, tak se v Iron Fistovi asi objeví oba dva s Foggym. Nicméně jsem kroutil nad jednou zásadní smrtí. Jask už jsem pochopil mimo jiné z minulé série, Netflix se neštítí smrtí zásadních postav, které navíc pitomě neoživuje po vzoru Arrow (výjimkou budiž Nobu, ale tomu už je konec). Takže mi vrtalo hlavou, sakra Ben Urich byl zásadní postavou, ale Elektra? S tou jsem tak nějak počítal do Defenders. Nuže nicméně nastal očekáváný cliffhander a abych nějak zakončil moje putování. Tuhle řadu opravdu táhnul Frank Castle s už ikonickou lebkou na hrudi! YES! Byla to jízda.