• Fantasy

Daredevil - Semper Fidelis (2016) (epizoda)

Taky jsem si řikal, že neví kam dřív skočit, no Elektra mu pěkně zamotala hlavu. Jinak pěkné bitky a všechno nadprůměrné, ale husí kůži jsem tentokrát neměl.

Gotham - Vězni (2016) (epizoda)

Mně tenhle díl teda moc nebavil. Stokrát provařená věznice, ve které je někdo neprávem s evil-ředitelem a nová rodina, která se nakonec ukáže jako Adamsova rodina, jak jinak :-D V tomhle díle mě maximálně potěšil hlavně navrátivší Don Falcone. Chyběl Bruce, Selina a tak dále. Uvidíme v co se promění ten Nygma. (tedy jasně že v Ridlera, ale jaký to bude mít průběh).

Volejte Saulovi - Bali Hai (2016) (epizoda)

Hodně super díl. Kim mě strašně baví a moc jí to přeju, Saul úplně nevim jestli se má dobře, ale už si vyřešil svoji přihrádku na kelímek, tak snad ok. A potěšili mě dvojčata-zabijáci, ti jsou celkem cool. Vůbec si to Mike celkem zavařil, zavřou ho tedy? Nebo ho z toho Jimmy/Saul vyseká? Zřejmě nás přesně takové finále čeká.

Daredevil - Jenom lítost (2016) (epizoda)

Frank v podání Jona Bernthala je mnohem mnohem lepší než jsem čekal! Electra je taky fajn, ovšem po Punisherovo výstupu v prvních dílech už se poohlížim hlavně po něm! Jinak mě celkem zajímá ta právnická práce, ale Matt na to fakt hodně kašle, takže je na všecko Foggy (s Karen) sám, tak žeby vznikl nějaký spor mezi nimi? Vůbec bych se nedivil, schyluje se k válce v Hell´s Kitchen.

Arrow - Zlomená srdce (2016) (epizoda)

Čekal jsem fakt špatnej díl, když na to koukám tak pozdě, takže nejsem zklamán. Laurel fajn, i bych dal ty 4, ale ta dvojka Olicity v závěru to fakt pokurvila.No tak snad příště už budou mít vše vyřešený a zas to bude starej dobrej Arrow. Felicity sice ubrečená neni jak slibovali, ale otravná furt je.

Arrow - Únos (2016) (epizoda)

fajn epizoda a teď zase čekat. Jsem rád, že je konečně Damien pryč, nijak extra mě nepřesvědčil. Zas se na scénu dere Dark Arrow, kterej je hodně fajn, i když teď bez ruky a musim přiznat, že mi vyhovovalo, když se Malcolm s Oliverem přátelsky bavili, ale tak co. Stále mi přijde, že je tam moc postav a každý nedostane tolik prostoru, ačkoliv to celkem zredukovali. Dva jsou v Legends of Tomorrow (s ptákama 4) a původní Arsenal je pryč úplně. Takže kdo ven, když je mám všecky celkem rád. Diggle (nově Spartan) je prostě best bro a autorita, Thea prošla velkým vývojem od první série a rozhodně má své místo, dokonce i ta Laurel ujde. Takže, Felicity? Vixen a Constantine mi vyhovujou na ty jejich hostovačky, snad se dostane z pekla, ale vlastní seriál bych nechtěl.

Arrow - Dezertér (2016) (epizoda)

už i Wallerová přenechává post té filmové, Deadshotovi další ztráta...

Arrow - Bratrstvo (2015) (epizoda)

Wau, nejlepší díl za poslední dobu...Strašně se mi líbila kamera, která snímala ze všech možných úhlů, což nebylo u Arrowa zvykem. Doufám, že nový kameraman zůstane :)

Arrow - Zakletá (2015) (epizoda)

Jo..Constantine! Jeho seriál mě sice k srdci příliš nepřirostl, ale jeho postava je fajn :)