Rod Draka - Osvítíme cestu (2022) (epizoda)

Další dialogy, z větší části nudné. Kromě konce nestála tato epizoda moc za pozornost. Sice se nejspíš schyluje k něčemu velkému, ale už na to čekáme 5 epizod. Závěr nám naznačil, co se bude dít a upřímně se na to dost těším, ale tohle bylo opravdu průměrné.

Ricky Gervais: SuperNature (2022) (pořad)

Zbožňuju Rickyho černý až zvrácený humor. Lidé často nechápou, že je prostě jen vtip to, když se zasmějete nad vozíčkářem (obecně), který nikdy nikam nepřijde pozdě. Nikdo s mozkem větším než jablko nepůjde k vozíčkářovi a neřekne: "Hahaha, ty nemůžeš chodit, to je tak vtipný. Kriple!". To je šikana, to není humor. Celý tenhle nesmysl o korektnosti je bizár, pokud to zůstane pouze u vtipkování a neskončí to u posmívání (dost velký rozdíl). Ricky si umí udělat srandu ze sebe, ale takovým způsobem, že z toho vyjde vlastně jako frajer a navíc rozesměje lidi kolem sebe a zároveň si umí udělat prdel z rasismu, z homofobie, z pedofilie a bůh ví z čeho. Stand-ups mě nikdy moc nebralo, ale tohle je dobrý příklad, jak by to mohlo vypadat.

Umbrella Academy - Zapomnění (2022) (epizoda)

Konec třetí série vyvolává ještě více otázek než odpovědí, kam až to zajde v další sérii? Nevim, jestli to chci vědět...

Umbrella Academy - Svatba na konci světa (2022) (epizoda)

K čemu byla tahle epizoda? Hezký, svatba, dojemný kecy, apod., ale sakra jak to zapadá to tohoto seriálu? Svatba se dala zmáčknout do 10 minut, ne na 90 % celé epizody! Nebylo to nejhorší, bylo tam pár dobrých chvil (hlavně začátek), ale střed o ničem.

Sandman - Zvuk jejích křídel (2022) (epizoda)

Oddychová epizoda, ale k žádnému zklamání nedošlo, velice jsem si ji užil. Paradoxně jeden z nejlepších dílů.

Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda)

Bohužel zatím nejslabší díl. Nic moc nového jsme se nedozvěděli, snad jen, že se objevil nový záporák, který ale ve výsledku je výplodem tvůrců a v předloze ho nenajdeme, zkrátka nudná epizoda. Neříkám, že byla zbytečná, určitě díl obsahuje některé informací, které budou později užitečné, ale za hodinu se toho dalo stihnout mnohem více. Ano, vím, je to seriál, není to film, kde děj musí odsejpat, ale sakra, ten díl má hodinu z níž 30 minut je zbytečná omáčka... Jo a ten vrk na konci byl dost vtipný, i já bych vytvořil lepší vzhled v malování. Zlatí vrci z Pána prstenů a z Hobita. 5/10

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Je mi líto ubožáků, kteří tady hází odpady jen proto, že se tam objevil černý elf a že to neni přesně do puntíku podle Tolkienovy ideji. Zřejmě to bude pro některé překvapení, ale ne vždy se filmové adaptace podobají svým předlohám (dokonce ani Pán prstenů a Hobbit nejsou přesné). Souhlasím, černý elf je nesmysl, ale v důsledku je to jen špinavá kapka v moři, které je jinak téměř čisté. U prvního dílu jsem se bavil skvěle; scén, kdy bych se nudil, bylo opravdu málo (počet takových minut bych dokázal spočítat na prstech jedné ruky). Seriál je to tedy velmi kvalitní, hodnocení snižují akorát zdegenerovaní zaostalci, kteří mají určitě přečtené všechny Tolkienovy knihy a jeho svět znají dokonale jako kněz Bibli (sarkasmus samozřejmě). Bez nich by procentuálně dosahoval klidně cca 75 %.

Rod Draka - Druhý svého jména (2022) (epizoda)

Zbytečně moc omáčky. Něco takového bych čekal v prvním, maximálně druhém díle, kde se divák seznamuje s prostředím a s postavami. Za zajímavou považuji až poslední čtvrtinu, jinak nuda.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Ale jo, Jim Carrey je prostě komik hrající ve filmu,  který je naprostý podprůměr. Zbožňuji Carreyho energický a bláznivý humor, takže se na film vždy rád podívám, ale jen kvůli němu... 6,99/10