Otec (2020)

Občas jsem panu Hopkinsnovi věřil, že má skutečně Alzheimera a zapomněl, že se vlastně dívám na film. Obsadit do filmu někoho jiného, tak se obávám, že 5 hvězd by si film zdaleka nezasloužil. Klobouk dolů, skvělá podívaná, která chytne za srdce.

Vetřelec (1979)

Nerozumím, co na tom všichni vidí. Dokopal jsem se k tomu až teď, protože už jen podle stručného shrnutí děje mi bylo jasné, že to bude prostě průměrné sci-fi. Na tu dobu to možná byl průlomový film, ale dneska? Dost bída; postavy a scénář, u kterého děj byl naprosto předvídatelný (až na toho doktora nebo kdo to byl) a momentů, kdy jsem se naplno dokázal soustředit na film, bylo opravdu málo. Jediné, co bylo velice nadprůměrné, jsou vizuální efekty, ty jsou na svou dobu velmi povedené a vyobrazení vetřelce je úctyhodné. 6/10.

Family Feud (1999) (pořad)

Koncept show není nic pro mě, ale jsem na to schopný koukat jen kvůli Harveymu, ten jestli někdy odejde, tak ta show zkrachuje.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Místama dost nuda, umírají postavy, které nikoho nezajímají, předvídatelný děj (až na konec), atd. Konec konců béčkový film, který nenadchne, ale ani neurazí.

TY - Kapitán (2018) (epizoda)

Seriál mě bohužel vůbec nenadchnul, asi jsem od toho čekal něco víc. Možná se k němu někdy vrátím, ale momentálně nevidím důvod.

Černá zmije - Černá pečeť (1983) (epizoda)

Vcelku nepovedený konec série. Jako jo, bavil jsem se, ale v porovnání s celou sérií je to slabota. Např.: "Na Černou Zmiji.", "Na Černou Svini" v češtině znělo skvělo. Poté třeba pasáže s Jestřábem byly také velmi povedené nebo v hospodě při plánování převratu. Jinak zbytek docela průměrná komedie.

Stranger Things - Kapitola první: Klub Hellfire (2022) (epizoda)

Super rozjezd nové série. Snad jen Stranger Things je seriál, kde spolu dokonale ladí komedie a horor. Mohlo by být sice méně těch nesmyslů ve stylu "míč letí na koš půl minuty", ale to mě trápí minimálně.

Elita - Nové pořádky (2021) (epizoda)

Začátek nové série poměrně zklamal. Opět pokračuje nesmyslný výskyt osob s jinou než heterosexuální orientací. Ptám se, je v tom seriálu ještě někdo, kdo není na stejné pohlaví? Protože se mi jich moc nevybavuje... Obsahově taky podprůměr.

Elita - Lu (2020) (epizoda)

Tak já nevím, je v tom seriálu ještě vůbec někdo, kdo není homosexuál? Fakt nejsem žádný homofob, ale tohle už začíná být velice otravné. Po všech stránkách dobrá epizoda, ale tohle už mi začíná docela vadit.

Elita - Vítejte (2018) (epizoda)

Žánry: krimi, drama, thriller. První epizoda nic z toho nenabízí. Dochází pouze lehce k seznámení s postavami. Děj nikterak neohromí, prostě 3 noví žáci přijdou na školu, kde je to evidentně jeden ko*ot za druhým. Doufám, že další epizoda bude v něčem speciální, protože tohle je těžký průměr.