Express (2022)

Příběh o gemblerovi co si ve sportbaru vsadí tiket s několika zápasy, které se mu postupně začnou vyplňovat, čím blíže je výhře tím do větších problémů se dostává. Tempo je velmi pomalé, hlavní postava je nesympaticky idiot, vše až moc depresivní. Chtěl jsem krimi komedii něco jako Víťu Česneka, ale tady jsem to nedostal a otevřenej konec to zabil. 45%.

Lučšije v adu (2022)

Tenhle film se nepodobá žádným válečným filmům, které se běžně natáčí. Můžeme zde vidět, jak fungují a mezi sebou spolupracují jednotlivé složky armády během akce na samotném předku linie fronty. Tento snímek je určen především pro všechny ty hrdiny za klávesnicí, kteří zaplavují diskuze na českých mainstreamových serverech svými krvežíznivými příspěvky! Už vůbec se nemá cenu se zmiňovat o české vládě, jejich přání je jasné. Film nese protiválečné poselství, jedna bitva končí a ráno začíná nová. Dávám plné hodnocení - akce, profesionalita, žedné digi bordel efetky a hlavně příblížení pojmu, jak vypadá válka v 21. století (bohužel)

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Dokonalá ukázka degenerace západní společnosti, pud sebezáchovy nahradila korektnost a všudypřítomné přizdisráčství. Pokud to necháš zajít tak daleko, trest tě nemine, ani jako tuhle rodinku!

Plast (2022)

Děj filmu se točí okolo drahokamu jménem Jantar, proto se příběh, odehrává v Kaliningradské oblasti, kde se nachází až 90% veškerých světových zásob.Všichni zde trpí jantarovou horečkou, která postupně vede k destrukci všeho a všech. Depresivnejsi a pomalejší kus, kterému by prospělo určitě více akce i nějaký ten zvrat, nicméně na 3 hvězdy stačí bezpečně. 65%

Mnogoetažka (2022)

Ostré sociální drama, z prostor mnohopodlažního panelového domu. Zachycuje rozpad dnešních mezilidských vztahů a lhostejnost je cítit na každém kroku. Jak se říká, každý dobrý skutek, je po zásluze potrestán a nehas co tě nepálí (v tomhle filme platí mimochodem hned 2x). Nicméně příběh mohl být podán lépe, i když nechybělo mnoho překvapivých zvratů ke konci. Nezasáhlo mě to, jak jsem chtěl, ale jako jednohubka, u které se můžete trochu hlouběji zamyslet je to víc než obstojné. 70%

Skif (2018)

Скиф je přesně tak špinavý a pohanský, jak má být. Zážitek dokresluje dokonalá hudba, která přidává na brutálnosti skvěle natočeným bitvám. K plnému hodnocení mi tam chybělo jen rozvinout více dějovou linku ohledně rodiny hlavního hrdiny a nějaký ten nečekaný zvrat. 80%.

Bratrstvo (2019)

Válka, ve které zemřeli i ti, kteří ji přežili společně se SSSR. Tuhle větu si podtrhuji a Братствo jen dokresluje tu pochmurnou a tíživou atmosféru stahování sovětských vojsk z proklaté země jménem Afghánistán. 75%.

Prometheus (2012)

Každý, kdo hledá odpovědi na od pradávna položené otázky, by měl shlédnout Promethea a poté jeho pokračování Covenant.

Vetřelec: Covenant (2017)

Poprvé jsem na Covenantovi byl v kině před pár lety a hodnotil ho jako naprosto průměrný film. Až po pár letech jsem si uvědomil, jak obrovské poselství celému lidstvu tento snímek spolu s Prometheem nese.

Třinácté patro (1999)

Tohle není sci-fi film, ale dokument. Kdo nevěří ať se rozhledne kolem sebe, bohužel většina lidí je nenapravitelně zabedněná.