Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013) odpad!

Totální nekomedie u který jsem se přemáhal jak jen to šlo. Vrchol nevtipnosti , který bych od Willa Ferrella nečekal. 5%

Výprodej (2006)

Nuda , zhlédnuto dnes v noci. Plno nedotažených scén a nápadů. Díky mé únavě a ne zrovna dobrému soustředění to na ty dvě hvězdy stačit bude , ale rozhodně nikomu nedoporučuji ztrácet čas s podprůměrnou komedií. 35%

Odpojit (2012)

Parádní a hlavně silné drama , které nám ukazuje , jaké škody dokáže internet napáchat. Co příběh to perla , žádný nijak nezaostává svou kvalitou což je veliké plus. Film nikde neztrácí tempo , délka je naprosto adekvátní. Takto má vypadat povedené drama , když se to podaří je to bomba. Neváhám napálit pět hvězd. 100%

In Your Eyes (2014)

Skvělý nápad nedotažený do konce. Škoda mohlo to být o jednu hvězdu lepší. Pořád se , ale jedná o velmi zajímavou romantickou sci-fi komedii.

The Frame (2014)

Film na hlavu , do kterého je snadné se zamotat. Nevím kde se vzalo , ale z toho snímku čiší jakési kouzlo , které je ukryto hluboko v něm. Film je sice dosti utahaný , kvůli tomu také jedna hvězda dole zatím , ale přesto jsem nadšen , protože po zhlédnutí mám takový divný nepopsatelný pocit. Zatím nevím jestli dobrý nebo špatný , až budu vědět nechám hodnocení stejné nebo přihodím jednu hvězdu navíc. Doporučuji všem co mají chut si takhle na večer zamotat hlavu.

Události (1993) (pořad)

Česká televize pro mě nepředstavuje ověřený zdroj informací. Její vysílací propaganda se ukázala v jasném světle a to je pro veřejnoprávní televizi nepřípustné. Jedna hvězda za pěkné slečny ve studiu.

Probudím se včera (2012)

Nějaké technické nedokonalosti tam byly , ale i tak se jedná o hodně nadprůměrnou českou komedii.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jo tak tohle šlo uplně kolem mě. Nechápu kde se bere popularita tohoto seriálu. Celý je to jen o dvou pitomcích a jednom špekounovi tot vše. Americké nic zabaleno v překrásné krabici asi.

Largo Winch (2008)

Tak včera jsem to viděl konečně na barrandově a musím říct , že to celkem ušlo. Krásné prostředí prosluněného Chorvatska k tomu celkem solidní a sympatická hlavní postava. Zvraty v ději to mělo taky celkem slušný , ale chybělo mi tam víc akce. Většinu stopáže se tam jen kecá a akce je tragicky málo. Tři zasloužené a pěkné hvězdy.

Avicii - You Make Me (2013) (hudební videoklip)

S poselstvím klipu nesouhlasím. Za provedení 2 hvězdy.