Tajemná minulost (2009) (TV film)

Poměrně originální, dobře obsazené a napínavé. Chtěl jsem dát 4* neboť ty další osobnosti bláznivé dívky a zápletka mě bavily, ale za ten závěr si to zaslouží snad i 2*-dávám 3*.

Vysaj si (2009)

Moc hudby, málo vtipu.

Zapni a jeď (2009)

Bože, to bylo zase keců. Koncept elektromobilu-OK, ale těch kravin o dobíjení jen z ekologické energie a snižování emisí CO2.... Sorry, ale to se nedalo vydržet do konce.

Zlodějská partie (2009)

Tuctová kriminálka, ničím nevybočujíc, vlastně jo- známí herci. Ale proč by ne, tohle téma neomrzí. slabší 3*

Jaderná havárie: Den první (2008) (TV film)

Tento film není špatně natočen ani není nudný, dokonce je vcelku i poutavý, ale za ty paranoidní kraviny co zde padnou za ta klišé, za to vykreslení české neschopnosti, si víc jak 1* nezaslouží.

Stiletto (2008)

Sice je to béčko, jak když si Hurvínek představuje válku, ale díky vtipným sprostým,krvavým a nacistickým :D scénám je to zábava. 2,5*

The Horseman (2008)

Jestli jste agresivní psychopati tak je tohle dílo určeno přesně pro vás ;-) Ale ne, je to takový Punisher bez zvláštního agenta s obyčejným otcem, co mstí svou dceru. Zlámané kostí a litry krve nenudí a zaujmou. 4*

Valčík s Bašírem (2008)

Tohle zpracování mi sice úplně nesedlo, ale ta animace byla úžasná, téma poutavé a fakta děsivá. Více podobných témat ve filmech.

Zprávy TV Onion (2008)

Tak obrovská pitchovina že se člověk musí smát, bizarní a sebeironizující parodie (nejen) americké TV.

Černobyl: život v mrtvé zóně (2007) (TV film)

Jééé zvířátka tam běhají, papají radioaktivní rostlinyk a další zvířátka, žijí tam, prej umírají moc brzo než aby dostaly rakovinu...jééé...TO MÁ BÝT DOKUMENT O ČERNOBYLU a o tom jak si s tím příroda poradila?