Helen (2009)

Já věřím že chronická deprese je hrozná a ničí životy, ale tenhle příšerně roztahaný film ničil mě svou nudností!

Hezké vstávání (2010)

Takové obyčejné a tuctové, ale zábavné. Celý film čekáte co Harrison provede a jak se s tím Rachel McAdams popere. Krásné 3,5*

Hnízdo neřesti (2010)

Vypadalo to jako nenápadný snad i televizní klasický film, ale zajímavý námět, dobré herecké výkony a udržení pozornosti jej vyhouplo nad průměr. Slabší 4*

Horké léto (2009) (TV film)

Latinskoamerický Sex ve městě-3 kamarádky,čekání na pana dokonalého,nevěra,těhotenství,vztahy,adopce, etnické zvyšování sebevědomí. Radši si pusťte nějaký díl ze sexu ve městě,uděláte líp. lepší 2*

Hostel III (2011)

Je to nechutné---ANO je to nelogické---ANO Je to zábavné---ANO Je to HOSTEL!

Insidious (2010)

Tak jo, už jsem chtěl dát jen 3*, ale za závěr šupnu 4.. Duchové mi přišli docela trapní, atmosféra jakštakš, ale pořád to nebylo to mrazení v zádech. Určitě je nadprůměrný duchařský horor.

Jackass 3.5 (2011)

Nějak moc keců a málo scének.

Jaderná havárie: Den první (2008) (TV film)

Tento film není špatně natočen ani není nudný, dokonce je vcelku i poutavý, ale za ty paranoidní kraviny co zde padnou za ta klišé, za to vykreslení české neschopnosti, si víc jak 1* nezaslouží.

Jsem číslo čtyři (2011)

Není to špatný film, sice takové sci-fi Stmívání, ale vcelku záživné. 3 a 3/4 hvězdičky