Copter

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 8.3.2015  18:43
    127 hodin (2010)

Je to dobrej film o přežití,jenom škoda že už jsem předem věděl že si áron nakonec uřízne ruku.

• 16.6.2015  18:20

Je to dost brutální horor s takovou "survival" atmosférou,ty upíři jsou takový sadistický anti-twilighti, a konec je dost dobrej.Ale docela mě sralo na těch upírech,jak furt ječeli jak kokoti a taky to mohlo být o nich víc informací,třeba kde se tam kurva vzali?To jako vylezli z nějaký obří vagíny na vrcholu aljašky?Nebo už tam bydleli někde v jeskyni nebo co?to by mě zajímalo.

• 12.3.2015  18:49

Naprosto luxusní krvavá epická řežba-Nevim co víc dodat,snad jen:TOTO JE SPARTA!!!!

• 31.5.2015  16:05

Hele jako bylo to docela dobrý,příběh docela v pohodě,hrál v tom Liam Neeson kterej je docela hustej,ale vadilo mi tam že to bylo tak trochu míň krvavý než sem čekal třeba když tam tomu týpkovi co na něj koukal skrz tu díru ve dveřích zabořil pistoli do oka tak sem myslel že tam bude vidět jak mu rozstřelí hlavu na sračku a litry krve, a místo toho mu jí jenom prostřelil a nebyla u toho ani vidět krev.A taky to finále bylo trochu moc rychlý.Ale zas byla docela prdel jak ta holka běhala po městě a házela granáty.Díval sem se na to protože to bylo nejlepší co zrovna dávali.

• 22.3.2015  14:12

Je to docela dobrej válečnej film,ale moc se mi nelíbili části kde byl Chris Kyle doma se svojí ženou,a čekal sem až se zase vrátí do toho arabskýho pekla,kde bude střílet ozbrojený děti a islámský maniaky.

• 16.6.2015  20:31
    Avicii - Levels (hudební videoklip) (2011)

Nemám rád aviciho ta písnička se mi nelíbí a videoklip taky ne.Mám rád vtipný nebo akční videoklipy,tady jenom tancujou v kanclu.Nuda.

• 13.6.2015  00:02
    Bad Motherfucker (hudební videoklip) (2013)

Fuckt kurewsky hustý.Komu se to nelíbí je homosexuální leguán.

• 23.3.2015  21:31
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

WTF?Tahle píčovina má 91%?Napadá mě dost skvělých filmů,co by si zasloužili tohle hodnocení a ne tahle sračka.Když jsem byl mikrózní kid, viděl sem to v telce,nelíbilo se mi to a nudilo mě!!!10%

• 15.5.2015  23:51
    Chvění (1990)

Je to docela dobrý jenom by to mohlo být trochu kratší a ten hl.hrdina s dlouhejma vlasama nebyl moc sympatickej ale ten jeho kámoš byl docela hustej.Asi nejlepší scéna byla když tam ty dva manželé rozstříleli toho červa snad 10ti různýma zbraněma

• 10.5.2015  17:32

Trochu lepší než první díl

• 10.5.2015  17:30

Je to docela dobrý asi tak stejně jako druhej díl a bylo to i docela vtipný.

• 10.5.2015  17:34

Moc mě to nebavilo,druhej a třetí díl jsou lepší

• 18.3.2015  19:08
    Diktátor (2012)

Aladeen madafaka!!

• 21.3.2015  18:47
    Dredd (2012)

Miluju Slo-motion a komiksy s dreddem-(Stará verze se sylvestrem stallonem je trapná,ale tohle se fakt povedlo)nenapadá mě co vytknout,je to prostě skvělej scifi survival nářez v dvousetpatrovym baráku plným mamrdu a jeden drsnej soudce,co se mimochodem za celej film neusměje. -Počkej... -Počkej?!!na co?!! -Počkej až tě zastřelí...

• 7.4.2015  15:56

To děcko co se zjevovalo mojžíšovi bylo nesympatický zmrdisko,co vraždí děti,posílá roje kobylek,much,žab a podobné havěti aby potrápili už tak dost vojebávaný obyvatelstvo.Rámsés byl pěknej hajzl plešatá a ty postavy byli celkem dobrý a efekty taky.Ale je to moc dlouhej film,ty zdlouhavý docela nudný scény v první půlce bych vystřihnul

• 12.3.2015  19:09

Některý vtipy jsou docela dobrý,ale z žádnýho mě nechytil záchvat smíchu.Bylo to zajímavý do tý části než se spřátelil se svýma žákama. Pak už nic moc.

• 9.3.2015  20:39
    Far Cry (2008)

Tenhle film byl celkem dobrej,je to podle prvního dílu hry(aspoň myslim).Ve hře jsou ty vraždící mutanti takový velký svalnatý a zubatý potvory,tady jsou to jenom takový vybledlí lidi s vymytým mozkem a nadlidskou silou,škoda že tam nebyli ti herní,asi tvůrcům nezbyl rozpočet.Postava tlusťocha mi přišla zbytečná,ale hlavní hrdina byl docela sympatickej.Nejlepší scény jsou ke konci,když se mutanti dostanou z klecí a začnou vraždit a je to takovej velkej FIGHT lidi vs mutanti vs jiný lidi.

• 2.6.2015  15:52

Je to dost dobrej film o mafii.A hlavně to finále v tom hotelu bylo skvělý.I ty zpomalovačky se tam docela hodili.

• 16.3.2015  20:36
    Grimm (TV seriál) (2011)

Tenhle seriál sleduju už od prvního dílu a baví mě.Hlavně ty nový díly jsou zajímavý.

• 13.6.2015  14:58

Nebavilo mě to,nic se tam neděje,furt jenom kecaj kecaj kecaj a kecaj.A když už v polovině ten chlap konečně začne zabíjet tak tam ani neni vysvětlený proč a má to nudnej příběh.Planeta terror je 100 krát lepší.

• 15.3.2015  18:33
    Hercules (2014)

Bylo to docela dobrý ale chyběli mi tam nějaký pořádný krvavý SLOMO scény.Když to bylo o herkulovi,čekal sem že to bude zaměřený na těch 12 ůkolů..ale nebylo.Ale zase se mi fakt líbili ty velký hladový huňatý vlci,co byli správně bestiální a kurevsky hladový.I ten nemejskej lev byl dobrej ale mohli tam taky ten souboj s nim ukázat ůplně celej,ne?Herkules byl docela sympatickej bijec a ten jeho věčně mlčící kámoš byl spravně vyšinutej a kosil vojáky i s pěti šípama v břiše.Viděl sem asi dvě jiný verze herkula a tahle z nich byla nejlepší.

• 31.3.2015  09:36

Ty romantický scény byli dost trapný a nehodili se tam,protože byli jak z nějaký pohádky o princovi a princezně.Nemejskej lev byl digitální jako by ho vystřihli z prvního Farcrye.Jediný co se mi líbilo byli některý scény v gladiátorských arénách a na bojišti,ale mohli být krvavější atd. Prostě je to docela píčovina.

• 18.3.2015  19:53
    Hitman (2007)

Hitman byl chladnokrevnej,dokud se k němu nepřidala ta ruska,co v něm probudila nějaký city.Podle mě by agent 47 měl být naprosto bez emocí,jako ve hře...Ale jinak to bylo docela dobrý,třeba scéna v hotelu,kdy postřílel celou zásahovku elegantně,s pistolí s tlumičem,A nebo ten souboj na meče s ostatníma zabijákama v metru,to bylo taky hodně povedený.Taky přestřelka s překupníkem zbraní a jeho bandou se mi líbila,takže akční scény nebyli špatný,ale hitmana měl hrát někdo jinej

• 12.3.2015  19:03
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Doufal sem v novej skvělej pořad,něco jako REPLAY,ale tohle....fakt nechápu o čem to je.Kdyby jich nebylo tolik,ale třeba jenom dva,tři lidi a dělali by recenze atd. Mohlo by to být lepší.Jednu hvězdu za Martina Rotu. Oprava:po shlídnutí pár dalších dílů už se mi to nezdá být tak špatný.zvedám na 2 hvězdy

• 2.5.2015  23:58

Celkem to ušlo,ty střety s těma povstalcema byli docela dobrý,příběh ušel,jenom už mě sralo jak pořád mluvili o bohu a konec debilní

• 10.3.2015  17:21
    Kazatel smrti (2007)

Když se zabijácký strašák poprvé objevil,bylo to celkem zajímavý.Ale zajímavý to přestalo být asi o deset minut později.Ty rádoby děsivý kecy o proroctví atd.atd...,Nechápu proč toho zmrda faráře vubec chtěli oživovovat,proč?vždyť je akorát upaloval a rozkazoval v kostele.Postavy nezajímavý a příběh taky. Jo a ještě jedna debilita:Jeden polda hlavní hrdince celou dobu pomáhal,zachránil jí a pomáhal jí uniknout před šílenýma vesničanama,ale když mu řekla že už neni panna,totálně se nasral vyhodil jí z auta,a chtěl jí asi donést zpátky vesničanum.WTF?

• 26.3.2015  17:36

Dobrej depresivní svět,zkažený lidi,co by vás zabili pro jeden hamburger a pitná voda je až moc luxusní zboží.Průvodce peklem:Denzel washington s brýlema a mačetou ostrou jako prdel(počkat,prdel neni ostrá).

• 24.5.2015  19:39
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Je to jenom trapná napodobenina amerických kriminálek.S tim rozdílem že když třeba v kriminálce Newyork je někdo zabitej,tak mě hrozně zajímá kdo ho zabil a někdy je to i dost nečekaný.Ale v týhle český kriminálce je mi to u prdele a ani nemusim vědět kdo ho zabil,protože je to většinou už od začátku naprosto jasný.A taky tady nejsou žádný zajímavý vraždy a celý je to dost nudný a zdlouhavý.A hlavní postavy??Kam se kurva hrabou na Maca Taylora a jeho tým co dokáže z otisku prstu zjistit co dotyčný pije za kafe,jak často masturbuje a jakýmu fotbalovýmu týmu fandí.

• 21.3.2015  18:58
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Je to docela dobrý ale newyork je lepší

• 15.5.2015  23:57

No na to že je to komedie mě to vůbec nerozesmálo a bylo to docela nudný ale totální sračka to zas nebyla tak dám jednu hvězdu

<< předchozí 1 2 3