Měsíc v ohrožení (2006) (TV film)

Tak já se pokusím mu hodnocení trochu vylepšit, protože mám tyto katastrofické filmy ráda. Pravda... je to taková pohádka pro dospělé - do vesmíru letí člověk bez jakékoliv přípravy, zkoušek, testů.... jen tak mírnix týrnix jak na výlet autem a vůbec ho to nerozhodí, raketoplán vzlétá za toho nejnevhodnějšího počasí, ale to přeci nevadí. Oni to přeci zvládnou. A ještě navíc je v raketoplánu nejspíš umělá gravitace či co. No páni. Tak to mě asitak bilo do očí nejvíc. Možná proto, že mě tyto věci vždy zajímaly a fascinovaly, tak že vím jak velký nesmysl to je. Ale jinak jooo, dobrý. Jako pohádka na dobrou noc to jde. Takže tomu dávám průměr 3*

Rock of Ages (2012)

Proč vždycky, když se na něco těším, tak jsem obvykle zklamaná? Muzikály mám ráda a ,, rockový muzikál" znělo jako ,, tak trochu jiný muzikál". Proto jsem se na něj těšila. Žiju ale v utkvělé představě, že muzikál se skládá z vlastních písniček patřící k ději a ne ze sprzněných známých rokovek. To akceptuji pouze v Mama Mia, která o tom je - o písničkách ABBY. Tohle je pro mne pouze nuda.

Cesta (2014)

Jen díky Pattisonovi tomu dávám alespoň jednu hvězdičku. Jak mě v twilight sáze neoslovil prakticky vůbec, tak od shlédnutí filmu ,, voda pro slony" si stále více získává mou pozornost a líbí se mi, že se umí chopit v podstatě jakékoliv role. Bez něj bych tomuto filmu jinak dala odpad, protože to je nuda na druhou bez jakéhokoliv děje. A závěrečná melodie v titulcích zakývala i tou jednou jedinou hvězdičkou. Dávám tomu tak 3-5%.

Ztracen ve vesmíru (2011) odpad!

Miluju sci-fi filmy z vesmíru, z vesmírných stanic, raketoplánů apod., ale tohle mi nedalo vůbec nic. Pro mě nuda. Dobrý film tak na spaní no. :-/ Takže za mě to dnes není ani na tu jednu hvězdičku. Nenašla jsem si tam nic, čím by si ji tento film zasloužil. Je mi líto.

Oblast 51 (2015)

Inu... taková pohádka pro dospělé no. Vlastně jsem ani nevěděla jak to hodnotit. Odpad nedám, na to znám ještě i horší filmy, než je tento a kdybych jemu dala odpad co by mi zbylo pro ně? Tak jsem to ocenila tak na jednu hvězdičku. Druhá padla za to, že oceňuji, že alespoň nepíšou, že je to podle skutečné události. To se totiž stalo taky módou, aby byl film nebo kniha lépe prodávaný. Já jak blbec tomu pak naivně věřím. Tady bych tomu nevěřila ani kdyby to bylo posvěcený certifikátem pravosti. To už bych totiž mohla rovnou věřit tomu, že vlk sežral červenou Karkulku. Jinak vše ostatní už tu bylo řečeno a nezbývá než souhlasit.

I Am Here (2014)

Vlastně vše podstatné už padlo v předchozích komentářích. Některé scény mi v tom filmu nedávaly příliš logiku a spíše mi tam připadaly jen jako prodlužování filmu. Škoda. Místo nich si režisér mohl pohrát se samotným závěrem filmu, který mi přišel dost přitažený za vlasy. Nebýt toho samotného závěru, dala bych mu o hvězdičku více, ale jak nakonec k tomu dítěti přišla a k jakému, to jsem nečekala a zklamalo mě to.

Očista: Anarchie (2014)

Když jsem slyšela název, neslibovala jsem si od toho nic moc. Koukla jsem na to jen proto, že s tím přišel přítel. O to víc mne samotný film překvapil. Akce, napětí, herecké výkony - vše na 100% a stejně to hodnotím i já. Tento druhý díl mi přijde o něco lepší než jednička, což taky bývá jen zřídka. Člověka při filmu asi napadne otázka "Jak by tohle asi fungovalo v reálu?" Nejspíš nefungovalo, pač živlům by jeden den v roce, navíc takto přesně vymezený zcela jistě nestačil a navíc by po takové noci muselo proběhnout nové sčítání lidu. Ale myšlenka je to zajímavá.

Maggie (2015)

Nemám moc ráda zombie filmy, ale tento si právem získává všech pět hvězdiček. Myslím si, že kdyby se čistě teoreticky v reálu vyskytla nějaká zombie nákaza, bude to vypadat spíše takto, než že vás někdo kousne a vy se v tu chvíli proměníte v zombie.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nemám ráda 100x dokola omýlané staré pohádky, ale tohle je zcela nové pojetí. Jeníček a Mařenka alias Xena s Herkulem šmrncnuté Van Helsingem. Zajímavý nápad. Jen ty jména měli "vyrůst" spolu s představiteli.

Poslední tanec (2003)

Patricka Swayzeho miluju a moc, ale tento film se mu prostě nepovedl. A to ani přesto, že tam hraje/tančí se svou ženou a je to jakási sonda do jejich života. Jenže to prostě nemá žádný děj. I baletní představení má nějaký příběh. Tohle ne.