• Pohádka

Carlitova cesta (1993)

Povedená gangsterka, na kterou se dobře kouká, i když to není až tak můj šálek kávy. Hodnocení: 65 %

Dobrý synek (1993)

Zajímavý thriller, rozhodně více než horor. Hodnocení: 70 %

Fantozzi v ráji (1993)

Snaha o humor za každou cenu se zde tolik nedaří, je sice pár vtipných chvil, ale to je tak vše! Hodnocení: 50 %

Hora jménem Andělská (1993) (TV film)

Jen průměrný film či pohádka, kterou trochu oživuje výkon Munzara a Vašuta, ale žádný zázrak, scénář i výprava jsou slabé. Hodnocení: 40 %

Indiánská princezna (1993)

Hezké loutky i vyprávění, ale jinak poněkud nutný a ne moc animačně zvládnutý film. Hodnocení: 50 %

Kalifornie (1993)

Drsný film, jen to tomu Pittovy a Mulderovi moc nežeru. Jiní herci by mne přesvědčili více. Hodnocení: 60 %

Klíšťata (1993)

Béčkový horor se srandovníma klíšťatama, nicméně koukatelné to je. Hodnocení: 45 %

Konec básníků v Čechách (1993)

Hodně slabý díl básníků, asi nejhorší z celé pentalogie, zamrzí i reklamy a hlavně nevýrazný scénář i herecké výkony. Hodnocení: 45 %

Modrý pták (1993) (TV film)

Myslel jsem, že je to o ODS nebo pohlaví mužském po trombóze, ale nakonec se to ukázalo na křížence romance s pohádkou, která ale tak nějak nebyla moc doladěna a nepomohou tomu ani poměrně známí herci. Hodnocení: 45 %

Nahota na prodej (1993)

Docela tragický film s pár dobrými záběry či scénami, celkově však zmatečný a špatně natočený a herecky také dosti slabý. Hodnocení: 25 %