Bludné kruhy - Epizoda 3 (2020) (epizoda)

Z depky minuleho dilu se stala spirala zmaru, do ktere se Thomas beznadejne propada a me nezbyva nez smeknout.

Ona (2013)

Jak me romanticke filmy vetsinou mijeji, tak tohle se do me trefilo. Chytre napsany scenar, skvely Phoenix, etericka Scarlett a citlive vystavena atmosfera. Jen tak malo staci.

Max a maxipříšerky (2009)

Takovy podvratny pribeh a pritom takovy kouzelny film? Bavilo me to moc, je to skvele detske dobrodruzstvi, ktere si v urcite forme a mire prozival snad kazdy.

Příběh Beastie Boys (2020)

Srdcovka! Nad televizi z policky se na me smeje Beastie Boys Book a me vubec nevadi, ze jde vlastne jen a jeji prevypraveni. Vsechny alba mam naposlouchane, vsechny klipy jsem videl a vetsinu storek, co vypravi jsem uz slysel. Ale kdyz nastoupi na stage King Ad-Rock a Mike D, i kdyz jenom povidat, tak hned saham pro patou hvezdu.

Zredigováno (2007)

De Palma zase experimentuje s formou. Vypravet pribeh pomoci zaberu na webovou stranku prehravajici video? Proc ne! Ale me ztratil velmi brzy diky sablonovitym charakterum, nude, hloupe popsanemu konfliktu a nakonec i diky vtirave forme vypraveni.

Poslední představení - Episode III (2020) (epizoda)

Konecne doslo na Rodmana! Pamatuju si rozhovor Billyho Corgana v podcastu Joe Rogana, kde mluvi o tom, jak letal s Rodmanem na ty povestne nekolikadenni tahy.

Poslední představení - Episode II (2020) (epizoda)

Druhy dil, druhy prezident? Ok. O Pippenovi jsem slysel poprve v zivote a mozna i diky tomu mi prisla druha epizoda fascinujici.

Poslední představení - Episode I (2020) (epizoda)

Basket me nezajima, nikdy jsem ho nesledoval a ani nezacnu. Co me ale zajima jsou silne sportovni pribehy. A tady to vypada na jeden z nejsilnejsich.

Časové pásmo bylo změněno