Gangy z Birminghamu - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Parada. Treti sezona se mi zatim libi vic nez dve predchozi. Po prvnim hodne jinem dile to nabira na obratkach zavratnym tempem, Tommy je spravny ruthless bastard a proste se mu musi fandit. Zase tu, jako v predeslych seriich, mame zvrat, ktery jsem cekal tak o tri dily pozdeji, tleskam.

Too Old to Die Young - Volume 3: The Hermit (2019) (epizoda)

No dobre, jsem zpet. Ted se opravdu zacalo neco dit a zacalo to byt fakt zajimave. Miles je super a Refn si me zahackoval, i kdyz mu to trvalo kurva dlouho.

Too Old to Die Young - Volume 2: The Lovers (2019) (epizoda)

Dej celeho dilu by sel prevypravet dvema holyma vetama. A vlastne se to vsechno stane v poslednich peti minutach filmu. Zbytek je hyptnoticky krasna vata, ktere uz mam ale dost. Jesti se v pristim dile neprida na deji, tak koncim.

Too Old to Die Young - Volume 1: The Devil (2019) (epizoda)

Uf, tak tohle bude narocne koukani. Ale neco mi rika, ze by trpelivost mohla byt sladce odmenena? Ano, je to dlouhe, dlouhe a zdlouhave. Ale, jak je u Refna zvykem, audiovizual je opojnejsi a hypnotictejsi nez houbicky z Amstru. Jestli to ale vydrzim 10+ hodin? To by se tu opravdu muselo neco zajimaveho dit. Aspon chvilemi, nejsem zas tak narocny.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Nejak se nemuzu rozhodnout jestli se mi to libilo nebo ne. A to mam na mysli cely film i Ality manga-cgi ksicht. Oboji chvilemi vladne (treba nektere akcni sceny, world building), jindy odvracim zrak nudou a nepochopenim (treba cela postava doktora, nebo hospoda lovcu bojovniku). Potencial tu je veliky, ale to by chtelo chytrejsi scenar s opravdovymi dialogy, mene debilni expozici a vetsi spad. A take by prospelo, kdyby to nebylo tak nechutne stredoproude.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

No vida. Vypada to, ze dostaneme ve treti serii neco noveho. To je super! Zacatek je pomalejsi, hraje se spis na atmosferickou notu, nez dejovou. Ale to mi rozhodne nevadi, protoze cely dil pomalu ale jiste grady nabere. A to jak Thomas zongluje byznys s rusakama na vlastni svatbe, byl skvely obrazek jeho charakteru a celeho serialu.

Gangy z Birminghamu - Série 2 (2014) (série)

Super. Druha serie to "otocila na jedenactku". Rozsireni deje na Londyn, nove postavy v cele s Hardym a Taylorem, ostrejsi charakter Murphyho, to vse serialu jen prospelo. Mame tu nabusenych sest dilu s paradnim finale na dostizich. Jsem zvedav, co pripravi na trojku. Budu u toho!