Návrat marnotratného syna (1976) odpad!

kviff54 Tento film opravdu neni pro me. Egyptsky Bollywood v nejhorsim slova smyslu: strasni herci, hrozne vypraveny a pro me nezazivny pribeh, odpudive pisnicky a ten nejkrvavejsi konec? To bych se vysmal. Tohle byla fakt spatna volba.

Tak pravila Pauline Kael (2018)

kviff54 Prvni film ve varech a hned dokument o filmove kriticce? Premisa me rozhodne nadsenim nenaplnuje. Mluvici hlavy ok, co jineho, ze? Zabery z kritizovanych filmu jsou super a alespon na chvili narusi nudu. Kdyz ale vypravi, jak potopila Blade Runnera, zacinam na dobro ztracet o film zajem. Nejsem cilovka, nekdo si What She Said muze uzit, ja ne.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Porad tu mame zajimavou gangsterku na skvelem pozadi a se zajimavyma postavama, doufam ale, ze se na konci serie poradne zatlaci na pilu.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 2 (2013) (epizoda)

Super. Po prvnim dilu jsem myslel, ze se rozehrava hra na kocku a na mys a misto toho tu mame patovou situaci, kterou Cillian nebezpecne rozehral. Fakt me zajima, jak se to bude dal vyvijet. Jen houst!

Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Paradni uvod, vypada to fakt nadejne. Skvele charaktery, skvele zarodky zapletek, moc se tesim na sledovani toho, kam se to cele bude posouvat.

Dobrá znamení - Kniha (2019) (epizoda)

Nebavi. Jedine dobre na prvni dile: ustredni dvojka, je tady upozadena aby dala prednost vedlejsim linkam, ktere me nezajimaji a nebavi, protoze jsou nudne, fadne podane a neni v nich Sheen ani Tennant!