Městečko Twin Peaks - Roztržka mezi bratry (1990) (epizoda)

Ze by se cely serial posunul do jeste vetsiho wtf nez bylo doposud? Nevim moc, co si mam myslet. Az dalsi dily odhali, jak moc scenaristicke klicky stoji na vode.

Hra o trůny - Za Zdí (2017) (epizoda)

Kdyz hlaskujou, tak je to strasne super. Ale take se dil venuje podivnym intrikam na Zimohradu a akci, ktera je vetsinou fajn, ale treba loot train attack je mnohem lepsi a zabavnejsi. A utok nemrtveho medveda je nejzvlastnejsi a nejnudnejsi akcni scena cele GoT.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Posledni vzdor je jako spravny zaver trilogie poradne rozmachly, furt se tu neco deje, neco boucha, nekdo se pere. A pritom je to docela nuda, plna logickych lapsu, nudnych akcnich scen s debilnim finale.

Pole v Anglii (2013)

Podivny film, ktery bude solidne odolavat jakekoli interpretaci. Presto je az magicky vtahujici, protknuty krasnymi obrazy a graduje do sileneho psychedelickeho finale.

Hra o trůny - Východní hlídka (2017) (epizoda)

Nemuzu se dockat finale! I kdyz slo o kecaci dil, tak me strasne bavil. A ta particka co se ustvorila na konci? Tolik cynickych hlaskaru pohromade? Moc se tesim na jejich vylet za zed, to bude pecka.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Zabavny kockopes, kde jedna pulka skvele funguje jako spinava gangsterka ze stredoveku a druha pulka funguje o trosku mene jako zajimava adaptace Dark Souls, nebo jinych fantasy her. Spojeni techto dvou pusobi zvlastne. Vysledny dojem by mohl byt ale lepsi, kdyby akcni sceny mely lepsi cgi, chvilemi jsem se opravdu citil jako kdyz sleduji cutscenu z dob PS2.

Ghost in the Shell (1995)

Temer dokonale anime, ktere svou unikatni snovou atmosferou, uzasnymi obrazy a silnym pribehem strka do kapsy veskere dalsi pokusy o cyberpunk