Poslední z nás (2016)

Kviff: Tak toto podobenstvi me uplne minulo. Prvni pulka je jeste prijemne syrove zajimava, ale kdyz v druhe pulce dej prejde do metafyzickeho lesika, ztratil jsem se a uz jsem se do konce nenasel.

Nový příběh rodu Taira (1955)

Kviff: po pribehove strance jde o celkem nudny film, kde se resi klanove a kastove rozbroje a pri. Po vizualni strance se na to kouka celkem hezky. Kostymy a kulisy jsou paradne atmosfericke. Jen by si film zaslouzil trosku dynamictejsi provedeni. Cely film je postaven ze statickych celku a velkych celku. A toto divadelni provedeni proste uz spise nudi.

Horníkova růže (1974)

Kviff: Styl animace me moc nebavil stejne jako hornicke tema. Nic prevratneho, ale je to fajn.

Tvář (1973)

Kviff: Silne tri minuty.

Jsouc na řece mlynář jeden (1971)

Kviff: Skvely Kopecky, styl animace me ale za srdicko nechytl a pribeh byl predvydatelnejsi nez jsem cekal. Body to ale sbira za nekompromisnost.

Pomsta (1968)

Kiff: Diky netradicni animaci se na to krasne kouka, je to prekvapive drsne a nekompromisni. Tech par minut utece jako voda.

Metamorfeus (1969)

Kviff: Chybejici pribeh mi vubec nevadil. Dostal jsem psychedelickou fresku na tripu, ktera zahltila vsechny me smysly.

Špatně namalovaná slepice (1963)

Kviff: Na to, ze to ma trinact minut, pusobi kratas docela rozvlakle. A chbyi mi tam jeake vetsi komedialni momenty, kdyz pribeh moc nechytne.