Expanze - Nová Terra (2019) (epizoda)

Trosku zklamani z toho, ze nejsme vrzeni do mezihvezdne zlate horecky. Vsichni ji vsemi silami brani. Ale jnak jde o silny zacatek dalsi serie a ja jsem rad, ze se toho ucastnim.

Rod Draka - Série 1 (2022) (série)

GoT se vratilo v plne sile a dodalo nam vic toho nejlepsiho, co si nas zahackovalo behem prvnich serii. Silne charaktery, stredoveke politikareni a temer nekoncici napeti. Mene hlavnich postav, mene zamotanych dejovych linek serialu jen prospelo a ja muzu smele rict, ze jsem se bavil kazdou minutu.

Rod Draka (2022) (seriál)

Clerk (2021)

Tak si Malcolm Ingram, stary Simithuv kamos, o nem naotcil film. A samozrejme dojde i na klasicke poplacavani po zadech, jaky je to skvely filmar. Ale i tak jde pro Smithology o zajimavy material. Projde se cela jeho kariera, kazdy film se zaradi do kontextu Kevinovi tvurci faze a doby a vetsinou je to zajimave a celkem i poucne.

Renesance (2006)

Vizualne nabita noirova detektivka, skvele smrncnuta sci-fi. Strasne me bavilo sledovat cernobilou, futuristickou a mnohourovnovou Pariz. Mozna dokonce trosku vic, nez sledovat Karasovo vysetrovani.

Bullet Train (2022)

Rekl nekod Ritchie? Rekl nekdo Tarantino? Leitch si hodne pujcuje od slavnejsich kolegu, ale i tak se mu povedlo dodat svezi akcni jizdu, kterou tak kouzelne koreni obcasnymi vybuchy absurdniho humoru.

Clerks III (2022)

Stari muzi za pultem? Ok, ja to beru. Kevin Smith natocil svuj nejlepsi film za dlouhou dobu. Povedlo se mu film narvat hlaskama obcas i k popukani, umne strida absurdni situace s emocnima zdimackama a ja se nemuzu nabazit nostalgicke jizdy. Obcas je tezkopadny v tom, co se nam snazi sdelit, ale stale zabavny. Mozna ze me mluvi thc, kterym jsem se ve stylu Jaye a Boba na film pripravil, mozna je to fakt objektivne pecka. Kazdopadne ja se bavil jako dlouho ne. Vlastne jako od dvojky.

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Super. Dva dny, jedno mesto, tribicic se charaktery a napetim prosakla atmosfera.