Top Gun: Maverick (2022)

Naslapany blockbuster, ktery neprestane nudit, ktery je stejne silny ve scene na baru stejne jako v nadzvukovych rychlostech.

Pán prstenů: Prsteny moci - Série 1 (2022) (série)

Takle vypravnou a na pohled krasnou fantasy serii jsme tu snad jeste nemeli. Co naplat, ze to je napsane tak debilne, naplnene tak nezajimavymi az otravnymi postavami ztvarnenymi nesympatickymi herci a jen lehce okorenene beckovou akci.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Pán prstenů: Prsteny moci - Slitina (2022) (epizoda)

Slusne zakonceni celkem nudne serie, kteremu prospelo, ze se konecne zacly dit dulezite veci. Par dejovych linek doslo k zakonceni, par se jich vubec neobjevilo a celou stopaz jsem postradal nudnou vypln, na kterou jsem si sedm dilu zvykal. Snad v nastavenem stylu bude pokracovat serie dva.

Kód 46 (2003)

Fajn podane komorni sci-fi, ktere je na muj zanrovy vkus az prilis 'soft'.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Je to nevtipna woke bida, kde cringe a trapnost strida nudu. Jedine, co to trosku vytahuje z odpadu jsou camea starych znamych. A ted radikalni myslenka: i v serialu pro zeny, muze byt kladna a inteligentni muzska postava.

Entergalactic (2022)

Klasicky romanticky pribeh podany pulsujici fresh formou a zabaleny do skveleho audiovizualu? Diky.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Kváknu a fláknu (2022) (epizoda)

Daredevil stoji v potemnele chodbe, naproti nemu 5 nasranych kriminalniku a me hned napadne: "ted dostaneme nekolikaminutovy nepreruseny zaber brutalni a krvave bitky! Nakonec se vyplatilo tu bidu vydrzet do osmeho dilu." Hovno. Nic.

Rick a Morty - JuRICKý Mort (2022) (epizoda)

Kdyz jakykoliv serial doda fungujici vtip s otevrenym poklopcem, tak si me hned ziska.