Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Chvilemi klisovity, chvilemi nedomrly ale stale zabavny metafilm pro fandy jednoho magora. Stale se ale nemuzu zbavit pocitu, ze tahle premisa by si zaslouzila divocejsi zpracovani.

Obi-Wan Kenobi - Část IV (2022) (epizoda)

Byla v teto epizode jedna jedina vec, kterou jsme nevideli v jinem SW filmu/serialu? Ja ji teda nenasel.

What Is a Woman? (2022)

Pozorovat kroutici se libtardy zahnane do uzkych beznou logikou byla zabava. Zbytek byl celkem strasidelny, jen co je pravda.

Mongrel & The Wrath of the Ape King (2012)

Bavi me oldchoolova rotoskopicka animace a bavi me temne fantasy pojeti. Na vlastne nezavisly fanfilm to je moc pekna prace.

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Proc je Vader takovy loser? Jednou plameny sfouknul, nemuze to udelat podruhe? Nemuze ty plameny obejit? Vzdyt tam Kenobi jen lezi, prece ho nenecha utect? To je tak blby, az to boli.

Obi-Wan Kenobi - Část II (2022) (epizoda)

Ok, po prvnim dile jsem sundal nostalgicke bryle a misto rozplyvanim se nad McGregorem jsem kroutil hlavou. A kroutil jsem hlavou nad debilitou scenare. Jak ze vlastne nasel Leiu? Jak se dostal z te strechy, kde na nej strileli dva bounty hunteri? Proc Kumail najednou otocil? A ted kdyz je Kenobi s Leiou v pomale nakladni lodi na predepsane trase, z ktere nemuzou uhnout a inkvizitor na ne kouka, jak pomalu odletaji, to je game over, ne? Proste je sestreli, ne? Nebo je budou sledovat svoji lodi, kdyz je chteji zive, ne?

Exordium (2013)

Fajnovy dodatek ke skvelemu The Spine of Night. Bavi me rotoskopicka animace, stale me bavi ten svet a nedokonalost v audiu rad preslechnu.

The Spine of Night (2021)

Temne fantasy presne podle meho gusta. Tajemne, krvave, beckove, plne zajimavych konceptu, cool postav a i neocekavanych presahu do vesmiru. Bavil jsem se celou dobu, uzival jsem si animaci (ano, bavi me oldschoolova rotoskopie) a strasne rad bych se do tohoto sveta podival znovu.

Korn & Tye Trujillo (2017)

Ne-fanousci Korn ruce pryc! Pro fandy jde o fajn pohled do zakulisi jedne jiho-americke tour plny skvele hudby, cool zaberu a navodu jak resit problemy s basakem. K videni zde: https://youtu.be/VX9wveUJ6YE