• Krátkometrážní

Iron Man 3 (2013)

Tak po Avengers další Marvel, který se mě líbil. Že bych se nakonec stal jejich příznivcem? Musím říct, že Robert Downey má obrovské charisma :-) U Gwyneth je to vždy samozřejmostí. Děj zajímavý, efekty super, herezké výkony dokonalé. Pro mne obrovské ( a milé ) překvapení.

Avengers (2012)

Přiznám se, že ač Marvely zase až tak úplně moc nemusím, Avengers se mě např. oproti Thorovi líbil o dost víc. Svižné akce, slušné herecké výkony, pěkné efekty, zajímavá hudba = to vše u mne za 4*. Ve středu jdeme na csfd projekci dvojky, na kterou se těším, kam se vlastně posune.

Hrátky s čertem (1956)

Suprová a na tu dobu nadčasová pohádka na kterou se vždy rád podívám. A krásné kreslené kostýmy a kulisy.

Zmizelá (2014)

Výborný film s úžasnou atmosférou kterou u mne sráží podle mne nedodělaný konec. Čekal jsem co z toho bude a najednou titulky. Dávám 4, ale spíš je to díky tomu konci mezi 3 a 4. Škoda, film potenciál měl. Skoro bych řekl, že mu i uškodilo to odhalení v půlce filmu.

Památkáři (2014)

Mě osobně se teda tento film moc líbil. Jasně že je to i tím, že mám obecně rád válečné filmy, ale určitě i tím, že když člověk zná historická fakta této události, vše je pak autentičtější a i zajímavější. I herecké výkony moc pěkné. Když jsem před shlédnutím filmu četl komentáře, byl jsem k filmu skeptický, ale nakonec naopak velmi příjemně překvapený. Dík Georgy.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Ač Marvelácké filmy až tak moc nemusím ( např. Thor ), tento se mně líbil. Samozřejmě člověk většinu nereálných scén musí brát s nadhledem a pak z toho vykoukne docela povedené dílo se spoustou akčních scén, pěkných triků a super hereckých výkonů.

Godzilla (2014)

Slušně natočený remake, který jako již mnozí přede mnou musím trochu srovnávat s Pacific Rimem. Ke konci filmu jsem i jako určitě jiní začal fandit Godzille, takže závěr mě potěšil. Efekty ve filmu skvělé, atmosféra celý film napjatá, hudba slušná a herecké výkony mě velmi potěšili. Celkem velmi slušných 4.5.

Diktátor (2012)

Pěkná odpočinková komedie se skvělým Cohenem.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Ač je vlastně celý film o módě, vlastně se mě moc líbil. Vkusně natočený, vtipné scény, herecké výkony slušné. Podle mne jeden z nejlepších filmů tohoto žánru.