• Krátkometrážní

Thor: Temný svět (2013)

Až na pěkné efekty se mě osobně tedy film moc nelíbil ( chvílemi jsem přemýšlel i o 2* ). Chvílemi jsem se dokonce musel i smát, jak je to trapný. Osobně se mě teda ani třeba nelíbí, jak Thor běhá a drží v ruce to kladivo, je to takový směšný :-)

eXistenZ (1999)

Tak nějak nevím jak to napsat. Asi na takovéto filmy nemám buňky, ale takovéto změnu typu skutečnost-sen-virtuální svět mě připadá strašný. Člověk pak neví co je realita a co skutečnost. Podle mne to je celé zbytečně strašně překombinované ( hlavně druhá část filmu ).

Muž s cejchem smrti (1990)

Řekl bych Seagalovo klasika - bojové scény, přelámané ruce apod. Ale rád se na něj vždy podívám znovu.

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Docela zajímavý nápad, jak lidém předvést, jak je možné předělat starý byt na moderní nový. Pořad mě vcelku vždy bavil a je fakt, že tomu hodně přispěl i vtipný Pavel Cejnar.

Vařte jako šéf! (2013) (pořad)

Zajímavý nápad jak lidi naučit základy vaření. Ale jako celek mě to moc nebavilo.

Teď vaří šéf! (2014) (pořad)

Ač mám Zdeňka rád, tento pořad mě tak nějak moc nezaujal.

Podezření (1990)

Tento film jsem viděl dneska poprvé. Není to špatný film, ale zdál se mě takovej natahovanej, kdy napětí polevilo, takže chvílema jsem se i nudil. Takže dávám za 3*.