Intrikáni (2019)

Realne asi za 3...ale ked tomu filmu vyjadrili podporu aj iron maiden tak musim dat aspon 4:)

Démon (2015)

Hororom sa to nazvat neda..a kedze to nebolo az take tuctove celkom ma to vtiahlo do deja....tu by sa hodilo hodnotenie 3,5 ale kedze take nieje tak zaokruhlim nahor

Bratři z tykve (1987) (seriál)

Na tuto pecku som si spomenul uplnou nahodou a stava sa mojim 3000cim filmom/serialom ohodnotenim na csfd. ta nostalgia:)

Melanie: Dar života a smrti (2016)

Ze mne ako fanusikovi Zombie zanru a hlavne Gemmy Arterton tento snimok 2 roky unikal mi je zahada. FIlm vcelku originalny aj ked trochu dlhy na moj vkus.Ale ta stopaz je asi jedine co mozem vitknut...

Conor McGregor: Notorious (2017)

MMA sledujem uz nejaky ten rok a conora som prvykrat zaregistroval ked Na moje prekvapenie porazil Maxa Hollowaya ktoreho som povazoval za buducu hviezdu UFC(momentalne Sampion Featherweight). Pozrel som si nejake Conorove stare zapasi a hovorim kamosom v krcme co tiez MMa sleduju ze tohoto si pametajte...ten to moze dotiahnut daleko. Popravde som neveril ze niekedy moze byt Sampion kedze Featherweight bola a je dost nabita divizia ale prekvapil ma znova:) Teraz k dokumentu: Ako hovorim poznal som celu Conorovu put v UFC takze ma tam nic moc neprekvapilo.Tesil som sa na zabery zo zakuliasia a z treningov. PS1: podala mna mal byt druhy zapas s Natom remiza PS2: Posledny zaopas Conora mimo UFC bol s nasim Ivanom Buchingerom ktoreho tiez zlozil KO a aj sa tie zabery mihli v tomto dokumente

Pobřežní hlídka (2017)

Neviem preco tolko zlych komentarov. Snad ste necakali nieco hlboke a lgicke.Mne sa pacilo ako si to robilo srandu z povodneho serialu. Hlavne pasaze ked policajt dohovara plavcikom ze on nemaju nic vysetrovat a nahanat zlocincov..pretoze serial ktory som sledoval zamlady toho bol plny. ASi lepsie 3 hviezdy ale za alexandru daddario pridam

Oltre il guado (2013)

VIdene za dazdivej noci v prazdnej izbe(iba postel a notebook kedze sa chysta prerabka v dome):) Lepsie nacasovanie na tento horor ani nemohol byt....a vsetkym odporucam pockat si aspon na tu dazdivu noc ked uz nebudete cakat na prerabku domu:) K filmu uz asi bolo povedane vsetko..ano je to komorne, skoro nic sa tam nedeje...ale aj tak zaujme. PS: Kedze sa tam ani mco nehovori aj tvorca tituliek to mal lahsie

Lovec démonů (2016)

Mne sa to pacilo..fajn zapletka...myslim ze ja celkom originalna.Kam mi pamet siaha nevidel som nic podobneho.DOstal som to co som ocakaval...rubanic a sekanic je dost....a niesu mimo zaberu a dolph je tiez v pohode.

Všemocný (2011)

Tento film mozem len odporucit. Konecne nieco aspon trochu originalne s kvalitnym obsadenim a spracovanim.Film mi ubehol ani neviem ako a zrazu boli titulky. ako napisal Botic Tenhle film Vás doslova vcucne a nepustí. A sjeo komentarom mozem len a len suhlasit.

The Convent (2000)

Velmi mile prekvapenie. Takto dobre som sa nezasmial a nezabavil uz dost dlho. Urcite by som pridal k popisu aj komediu pretoze to urcite nebol cistokrvny horor. Chcem viac takychto filmov:)