Outsider (2020) (seriál)

Dopozerané z povinnosti. Po prvých skvleých mysterióznych dielov to išlo len s kopca a tým aj sklamanie je väčšie. Odporúčam dopozerať len do konca ep4 kde sa objaví El Kuko a koniec.

Parazit (2019)

Ten pocit keď od filmu dostanete oveľa viac ako očakávate..... Geniálny scenár!! Osobne sa veľmi teším na "noirovú" verziu. Gratulácie k Oscarom.

Sviňa (2020)

Sviňu nemôžem hodnotiť kedže som ju nevidel a ani neuvidím, ale príde mi to celkom masochistické, obetovať na ňu resp. knihu čas keď je v súčasnosti človek bombardovaný tou špinou zo všetkých strán.

Sowon (2013)

Najsmutnejší film ktorý som kedy videl.

Láska padá z nebe (2019) (seriál)

Úžasná dorama, v podstate bez hluchého miesta, so všetkým čo si fanúšik doramy môže priať.... akcia, romantika, dráma, miestami komédia, skvelý soundtrack a ktomu chémia top kórejskej dvojice. S okamžitou platnosťou zaraďujem do mojej top seriálovej 10.

Hra o trůny (2011) (seriál) odpad!

Paródia a obraz dnešnej spoločnosti (alebo väčšiny). Brutálne násilie, mrte sexu, intrigy a neutíchajúce hnanie sa za mocou. Nevidel som ani jednu časť a ani nikdy neuvidím tejto masovej preudo-fantasy masturbačnej sračky.

Hojič (2014) (seriál)

Healer addict