Sedm (1995)

Další z řady kultovek...Neuvěřitelný film, který bere dech!!!Působí také trochu výchovně, co myslíte?:)

Sedm samurajů (1954)

Krásný film s obrovským přesahem. Krásné záběry a herecké výkony, které v určitých okamžicích berou dech. Trochu jsem se těšil na mnohem lepší a propracovanější souboje a bojová umění...v tomto ohledu má film rezervy. Možná to je ovšem způsobeno tím, že jsme dnes trochu ovlivněni skvělými scénami z Hrdiny, Tygra a Draka, apod..

Sedm životů (2008)

Úžasný příběh s grandiózním závěrem..kdyby byl o něco kratší, nebylo by to naškodu..musím pochválit Willův herecký výkon...vřele doporučuji!:)

Senna (2010)

"Brazilci potřebují jídlo, vzdělání, zdravotní péči a trochu radosti...Tu radost nám teď vzali" R.I.P Ayrton

Sherlock Holmes (2009)

Osobně nechápu, proč je tento film hodnocen tak vysoko...Neohrožených hrdinů alá 007 je dnes už příliš mnoho a vůbec mi to u Sherlocka v moderním hávu nesedí. Oceňuji skvělou Zimmerovu hudbu a herecký výkon Jude Lawa.

Shutter (2004)

Až příliš nápadně mi tento snímek připomínal Kruh a jemu podobné filmy. Bohužel se to podepsalo na prožitku z celého snímku. Především ale oceňuji jeho konec, který je jistě třešničkou na dortu a za něj dávám poctivé tři *.

Schindlerův seznam (1993)

Film, který by měl vidět každý člověk...Nikdy nesmíme zapomínat na události, které ve své zvrhlosti a zrůdnosti málem způsobily konec civilizované Evropy..potažmo celého světa!Geniální režie, dechberoucí scény, krutý realismum...Debatovaným problém zůstane skutečná osobnost a pohunutky Oskara Schindlera..

Sinister (2012)

Bravo!Mistrovské dílo daného žánru!Snímek oceňuji o to více, když vezmu v potaz řadu velmi úspěšných předchůdců (Sirotčinec, Sedmý smysl apod.), které alespoň pro mne, tento film překonává!Genialita sama.

Sirotčinec (2007)

Kvalitních filmů tohoto žánru by fanoušek v poslední době spočítal na prstech jedné ruky...Kamera super, přesná hudba beroucí dech, příběh super, film je strhující, časem zajímavá španělština...doporučuji pro ty, co chtějí v pozdních hodinách zažít 100 minut v napětí a mít neustále husí kůži..

Sissi (1955)

Krásná herečka, krásné prostředí alpských zemí, slavná doba slavného rakouského mocnářství...