• Pohádka

Warcraft: První střet (2016)

World of Waercraft jsem nikdy moc nehrála. Vím, jak vypadá prostředí hry, postavy a tak nějak znám zhruba kostru příběhu. Toto fantasy se mi líbilo především pro to zpracování. Orkové opravu skvělý. Všechna města super. Hory jako ve hře. Toto opravdu chválím. Ale samotný příběh? Podle mě jen tuctový dobrodružný film s celkem nezajímavou zápletkou.

Správnej dres (2015) (TV film)

No za to ironický obsazení jsem musela dát čtyři hvězdičky :D to opravdu jinak nešlo :D vyprat Kuchařovou a Mádlo do těchto rolí ... prostě se směju :D No konec je opravdu naivní, takhle by to vážně ve skutečnosti nedopadlo, ale co :D

Poslední léto bohatých (2015)

Pro mě to bylo jako nepovedené porno s příběhem. Film byl na můj vkus příliš. Pár lidí během něho odešlo z kina a popravdě, taky jsem byla v pokušení. Velké plus za to, jak Amira Casar zahrála svou roli. Opravdu uvěřitelný výkon. Díky ní dávám jednu hvězdu. Každý máme jiný vkus na filmy a tento už opravdu popravdě podruhé vidět nechci.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Takže já jsem film viděla už včera na předpremiéře. A odcházela jsem opravdu spokojená. Knihu jsem nečetla, moje kamarádka ano a říkala, že film je opravdu dobře natočen podle předlohy, Abych se přiznala do kina jsem vcházela trochu s rozpaky, protože po první části Síly vzdoru, jsem měla smíšené pocity. Ale tato druhá část vše napravila, Opravdu skvělý zážitek. Efekty, herci, režisér, hudba ... všechno skvělé. Už na začátku jsem věděla, že pár z hrdinů musí umřít, že z někoho dobrého se stane někdo horší .. jinak by to nebylo prostě správné drama. Jediné, co bych vytkla, by bylo to, že se některé okamžiky daly předvídat a něco pro mě opravdu nebylo překvapivé, prostě to tak muselo být ... jinak jsem ráda, že jsem ten film viděla a neodešla jsem z kina zklamaná.

Terminator Genisys (2015)

Do kina jsem šla s tím, že to bude zas jen další tuctová terminátorovina, ale mile mě to překvapilo. Film je dobře promyšlen, fikční svět je velmi dobře ztvárněn a "Arnold" tomu všemu dodává tu správnou atmosféru. Chvílemi jsem se i upřímně zasmála. Hra s časem je zajímavá a vcelku dobře promyšlená a otevřený konec nekonec je tady opravdu na správném místě. Rozhodně doporučuji podívat se na tento snímek už jen třeba z důvodu s jeho porovnáním s předešlými terminátory :)