Góóól! (2005)

Vynikající film o chudém klukovi, který si jde za svým cílem a nepodlehne ani kritice svého otce. Fotbalové scény jsou vychytané, napínavé a akční. Výkon Kuna Beckera je také dobrý a tak jsem se výtečně bavil. Opravdu. Tleskám!

Superbad (2007)

Vůbec to není špatná komedie. Hlášky jsou vtipné a trefné a filmu nechybí spád. Ani po těch skoro dvou hodinách jsem se nenudil.

Jurský park (1993)

Moje srdcovka z dětství. Miloval jsem to tehdy a miluju to i teď. Tento film je jeden z nejlepších akčních filmů. Skvělé triky, které se neztratí ani v této době, jsou asi 10x lepší než u Lovců dinosaurů, kde je více než 10letá mezera. Původní knihu od M. Crichtona jsem nečetl, ale i přesto se mi film líbil a nemůžu jinak. 100%

10 000 př. n. l. (2008)

Na tento film jsem se docela těšil. Roland Emmerich je známý velkolepostí svých filmů takže jsem si myslel, že o zábavu je postaráno. Jenže omyl! Mých 130 korun vylítlo na bezpříběhovou kravinu, která si hraje na velkofilm. Výkony herců jsou otřesné a snad jediná scéna která mě trochu nadchla byla ve vysoké trávě s velkými pštrosy.Prosím pane Emmerichu, příště ať je to lepší. Dnes jen za 20%

Hitman (2007)

Když jsem tento film viděl poprvé v kině nebyl jsem z něj nadšený a dal mu 2 hvězdy... Dnes jsem se ale podíval na tento film znovu a sledoval ho jako by nebyl o Hitmanovi ale prostě o nějakém dobře vytrénovaném zabijákovi. A světe div se! Opravdu jsem se bavil! Takže úplně jiný pohled na věc. Čtyři Hvězdy!