Pohřben zaživa (2010)

Jedna hvězda za posledních pár vět, které jsou víc než očekávané. Každopádně tento film váš život pohřbí na hodinu a půl do rakve, ze které nevylezete po celou dobu. Hodina a púl v bedna či v rakvi je fakt dlouhá doba i pro otrlého pozorovatele. Aby děj nebyl nudný a hrdina 5 minut než mu dojde vzduch neškrábal rukama, je rakev větší - má vzduchu tak na 10 minut. Hrdina si v ní však téměř celou dobu slušně topí zapalovačem, protože jinak by nebylo nic vidět. Abych to shrnul, při vší snaze jsem se musel hodně přemáhat abych nepřetáčel film nebo ho rovnou nevypnul. Texty jsou ubohé, s hrdinou nesoucítím a jestli zdechne nebo ne je mi docela fuk. Zápletky jsou mizerné. Dívat se na to nedá. Poprvé je to hnus, kdo to vydrží celé podruhé dostane zlatou medajli.

Motýlek (1973)

Film je jen slabým odvarem knihy, která je naprosto geniální a její četba mě nenechala spát. Každopádně k nalákání na knihu dostatečné. Doporučuji.

Machete (2010) odpad!

Ani vtipné, ani parodie, prostě totální fraška. Jdu zvracet. Obsadit tolik skvělých herců a udělat takovou hňupovinu, to je fakt už na antioskara. Díky bohu, že jem na to nešel do kina. Prostě tohle mi fakt nějak nesedlo, bylo to na mě moc laciného "pražského" humoru.

Wolfhound (2002)

Nejlepsi film EVER

Šestý smysl (1999)

Věčná škoda, že filmy jako je tenhle se už dnes nedělají. Nejlépe by bylo, kdyby někdo konečně vymyslel stroj na mazání mozku, aby si člověk kvalitu mohl vychutnávat neustále dokola.

Bourneovo ultimátum (2007)

Super film, super trilogie, i napotřetí stále baví. VYSVĚTLÍ MI NĚKDO PROČ ? : 1) jakmile nazačátku filmu vystupuje z lodi v červené bundě, utíká Bourne ze záběru přikrčen za malým šedým autem? Efekt zmizení je asi udělám schválně, protože následuje ihned poté, co před kamerou projdou dva lidé v kapuci a tím zakryjí scénu - což mu stačí aby se přkrčil za auto a pak s ním odběhl ze scény :-)

Kick-Ass (2010)

TO JE PROSTĚ KIKÉÉÉÉÉÉS!!!!!! 100% Or what? Or I ll brake your fuking legz!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010) odpad!

Jak bych tento sníme ohodnotil? Moment, jen co dozvracím. Myslím, že byl jen o trochu horší, než "Mladí a neklidní (TV seriál)" . Jinak docela v poho.