Hon (2012)

Klidně ať lidé trpí, ale toho pejska...to fakt ne! Tohle mi nedělejte.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Oh yeah, 3 hodiny byly super i když director cut trvající 60 min by byl jistě zajímavější. Vzhledem k tomu, že CSFD už dávno není o objektivním hodnocení, dávám 5 hvězd za dav magorů v maskách v kině, který byl nejmocnějším zážitkem toho večera ,a protože Harry Potter (který by měl mít tak 20%) rozohodně nebude před Hobitem. Shrnuto: + momenty, kdy doslovně kopíruje knihu + audiovizuál + hobitín + mocná atmosféra kina + některý humor, který tentokráte nebyl tak hloupý jako např. ve 2 věžích + goblin king :-) - strašlivá délka nekonečných soubojů, ono když rto graduje 3 hodiny v kuse, člověk už je po hodině spíš pasivní a přeje si aby družinu upekli zaživa než že by s ní cítil. - Thorin, Kili, Fili - vypadají jako rockové hvězdy a ne jako trpaslíci - pády postav do propastí a jejich nerozbitnost a nesmrterlnost při pádech - škoda, že při přechodech velikých prostor není kamera plynulejší a je to cukanda s 8 FPS.

Skrytá identita (2006)

SKRYTÁ IDENTITA pro američany = pro číňany VOLAVKA Záleží jen na vás, ke kemu se přidáte a které zprvacování se vám bude víc líbít. Každé z nich má svoje.

Total Recall (2012)

Rozhodně lepší naž poslední Dárk Knajt. Dobrý soundtrack, a nepřestávající akce. Je jen otázkou kolik kladiv ještě hlavní hrdiny vydrží, než mu polámou ruce, žebra a nohy. Spokojenost.

Temný rytíř povstal (2012) odpad!

Bezmoc z hodnocení a stádo ovcí, je jediné co mě napadá, když vidím jak tomu tady dáváte všichni 5 hvězd i když máte hromadu připomínek. Tohle nepatří rozhodně mezi filmy filmů a rozhodně bych ho podruhé bez přetáčení už vidět ani nechtěl. V seriozním hodnocení bych dal 2 hvězdy, ale vzhledem k tomu, že mnozí jiní je již ke svému hodnocení minimálně přičetli, nezbylo místo na ty mé. Když to tak vidím, tak za chvíli budeme Nolana hodnotit ještě dřív, než film dokončí. Dejte mu všichni 5 hvězd a hlavně mi pak řekněte, kdo z vás si koupil Blue Ray a viděl to aspoň 10x ten 5ti hvězdičkový film - toho mi totiž bude alespoň upřímně líto.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po rozjezdu v první sérii byl začátek druhé docela zklamáním, ovšem poslední dva díly druhé série navrací starou sílu do děje. Čekání na třetí sérii bude krutě dlouhé a zima se blíží!

The Divide (2011) odpad!

Hodinu a půl je film úplně o hovnu, posledních 20 minut není úplně špatných, ale nemůže zachránit tuhle dementní podívanou. Chtěl jsem to opakovaně vypnout, nakonec jsem se dodíval. NEDOPORUČUJI. Jedna hvězda za konec - díky, že jsem se ho vůbec dočkal.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Další z těžce přeceněných filmů na CSFD. Dlouhé, nudné, 40 minut by stačilo a možná i pomohlo.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Sergio Leone zapište si a pamatujte, co kus to unikát. Mocné finále 100% westernu.

50/50 (2011)

Jedna hvězda za hlášku No one wants to fuck me, I look like Voldemort, u které jsem se ze srdce zasmál, jinak prostě nuda. Rozhodně bych nechtěl vidět znovu a to znamená, že nelze hodnotit jinak.