Než si pro nás přijde (2007)

Komentáře stylu ,,film pro seniory” nebo ,,příběh působí studeně” a ,,nezáživně” dokáží napsat jen emocionálně handicapovaní, životem nepolíbení lidé, kterých je mi upřímně líto. Protože něco tak krásného, upřímného a ryzího, jako je poselství toho filmu skutečně stojí přinejmenším za to mu zachovat nějakou úctu a respekt. Ale co já vím, možná mě té úctě naučili právě ,,moji senioři” co o mě celý život pečovali a nakonec i já o ně a né každý má v životě to štěstí tuhle lásku poznat a chápat :)

Climax (2018)

W - T - F film

Děsivé dědictví (2018)

DISTURBING! Tak by se měl jmenovat žánr, se kterým k nám Ari přišel. Vyprca... Vysouloženě mrazivá divně mindfucková nakládačka. Chčijou ze mě proudy emocí. Rovnou odkazuji na jeho druhý letošní film Midsommar - o něco halucinogennější a však na kvalitě neklesající - absolutně znepokoující.

Slunovrat (2019)

DISTURBING!!! Surová psycho najebávačka, ze který se ti zatočí makovice. A nemluvim o typicky hororovym námrdu, ale skutečný psycho co se ti vreje pod kůži a píchá u srdce. Film přetejká emocema. Neskutečně propracovaná hlavní postava a její vývoj. Super autentický panický záchvaty. Aaaa boží to bylo! Určitě stojí za to! Jediný co vytknu - chvilkama totálně zbytečné vteřiny záběrů na nekvalitně provedené praktické efekty a figuríny. Plus... Lidi na předpremiéře v Aeru si asi popletli časy promítání a už bylo pozdě, když si uvědomili, že nejsou na poslední komedii se Sandlerem, protože chytali výtlemy jako by byli na 80's splatteru s živym dabingem na Otrlákovi v naprosto nevhodný momenty. Každopádně lidi nenávidim odjakživa, takže všechno super :)

Po životě (2019) (seriál)

Fíha, čtu komentář mýho muže a řikám si, co to k*rva mele za sr*čky. Pak až si uvědomim, že to je jen někdo, kdo se veze na skoro identickym nickname. Ufff! Já vám nevim, ale ten zmrdskej Gervaisův úsměv, ten by mě bavil i kdyby všech 6 dílů dokola opakoval jeden vtip :) Buď se směješ, nebo bulíš jak želva. Skvělý <3

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Když si vzpomenu na interaktivní dývko s Final Destination 3, je to slabej odvar proti tomu co vytvořil Netflix. Celou dobu skáču do stropu a pištim jak kok nadšenim. Panebožeeee, asi napíšu na správu webu, ať mi tam k tomuhle filmu otevřou šestou hvězdičku. Jdu se z toho pojebat a zejtra pouštim znovu. Mám vítr z toho, aby mi něco neuteklo.

Akční park (2018)

Dávno, dávno bylo tomu, co mě film nabil tak pozitivní energií. Neskutečná švanda. Dostala jsem ještě víc, než jsem od tohohle filmu čekala. Knoxville je bůh, Chris je mentál první třídy. Celou domu jsem buď chcípala smíchy, nebo se aspoň usmívala. I ten prvoplánovej storyline funguje. Excelentní zábava po náročnym dni v práci.

Uteč (2017)

Nauč se od dobře hodnocenejch filmů nic nečekat. Nauč se od dobře hodnocenejch filmů nic nečekat.... Slabý tři. Ale vážně slabý. Nevim na co ten mega rozpočet. Bože asi snížim na dvě. Fakt nuda. Průměr všech průměrů a vůbec vás nechápu lidi. Eh, meh...

Olověná vesta (1987)

Jedna věc. Soundtrack. Ta nechutná skřípavá hudba ve scéně s tou malou sniperkou? Uuuuu.... Jakože jsem otrlec jak poleno, tohle mi mrazilo v kostech. Neuvěřitelně zlověstný. WOW

Přání smrti (2018)

Perfektní pokoukání na páteční večer. Když si konečně rozvalíte prdel do gauče po tejdnu v práci a nemáte náladu na sračky typu Nit z přízraků, nebo přeháňky jako Atlas mraků. Skvěle brutální na mainstreamovku, často i brutálně vtipný - běžte se bodnout všichni hovnařský balíci, co se serete, že se za váma někdo v kině směje ,,face palm"... Ideální oddychovka, ale určitě ne pro pičinky co brečí u každýho vystřelenýho mozku a černýho vtípku. Howgh