Po životě - Série 3 (2022) (série)

Pro mě o jednu hvězdu dolů za to, že Gervais nedokázat využít a zapracovat do příběhu covidovou pandemii, jedna replika mi tedy nestačí. Promarněná příležitost. Prostě se tady jen těží z předchozích sérií.

Skandál po britsku (2021) (seriál)

Mám z toho velmi podobné pocity jako uživatelka "marhoul". Navíc upozorňuji, že oficiální "obsah" od HBO Europe je vylhaný - žádné klima se nezkoumá a rozhodně se skandál nepropírá ze všech stran. Slabých 50%.

Jack Reacher (2022) (seriál)

1. sezóna - Až na ten poslední díl je to ke koukání, žádný zázrak, ale pobaví. /2. sezóna - v podstatě stejné hodnocení jako u první.

Severní vody (2021) (seriál)

Nebylo to 100%, možná ani 90%, ale když to srovnám s tím co se v poslední době tvoří, tak nelze jinak než 5 hvězdiček. V základu souhlasím s rezencí uživatele "Radek99". Pro mě těch 5 dílů bylo naopak přesně tak akorát.

Dalgliesh (2021) (seriál)

Tenhle seriál by někoho mohl unudit k smrti. A třetí příběh je vážně trapný. Vyhněte se mu.

Cizinec (2020) (seriál)

Stejné schéma příběhu jako u Drž se blízko (seriál) (2021) jen o krapet méně humoru. Takový šedivý průměr, který rozhodně ke čtení knih Cobena nenaláká.

Ozark - Season 2 (2018) (série)

Tak tady jsem před časem končil a nebudu dál pokračovat. Tenhle usmrkaný příběh mě nebaví.

Zásek (2021)

Bylo mi doporučeno a měl jsem velké obavy, protože francouzský humor mě někdy míjí. Je třeba přečkat prvních pět minut a pak se to rozjede a skvěle jsem se bavil a pro mě zatím jednoznačně nejlepší film s tématem covid a lockdown. Velmi se Netflixu povedly české dialogy a dabing, ne vždy tak tomu je. Vřele doporučuji.

Polosvět - Polosvět veksláků (2022) (epizoda)

Zbytečné pro ty co četli Kmentovo knihy a reportáže. Nic nového, jen mluvící hlavy a pár starých záběrů.

Expanze - Série 6 (2021) (série)

Pozvolný a neustálý scénáristický úpadek  seriálu.