• Krátkometrážní

Poslední mise (2004) odpad!

Panebože Seagale už netoč!Prosím!

Příběh žraloka (2004)

Kopírka Hledá se Nemo a příšerek s.r.o.Nic víc nic míň.

Shrek 2 (2004)

Po jedničce jsem už nečekal žádný zázrak,ale tohle mě opravdu nepotěšilo.Těšil jsem se na originální směsici vtipů ve svižném podání,jako tomu bylo v jedničce,jenže to jsem nečekal,že se to nepovede ani z poloviny.Většinu nápadů a vtipných chvilek bylo nastrčeno do jedničky a aby toho nebylo málo i děj se odehrává prakticky na stejné bázi.Vtipy už tu nepůsobí vtipně,nýbrž trapně a trochu brzdí svižnost filmu,tam kde by mohl být hudební doprovod je hloupě vyhlížející kocour,který má jediné opodstatnění vykulit oči a jít domů.Neřikám,že je to ryze nepovedený film,naopak,ale po tak nádherné a na nic si nehrající jedničce je to obyčejná podívaná,obyčejný animovcaný film a to je trochu málo.

Smím prosit? (2004)

Jako vánoční pohodu s rodinou to ještě skousnu,ale jako film je to čirá katastrofa.J.LO a Richard Gere jsou jako tanečníci dostatečně vyhovující dvojice,ale jako herci je to taková bída,až jsem chvíli zavíral oči nad těma jejich úsměvama a pitoreskníma obličejíčkama.Snad jen ta hudba a nějaké ty taneční scény zachraňují už tak dosti vyhaslou komedii.Jinak Susan Sarandon jako vždy okouzlující...

Svět zítřka (2004)

Krásná sci-fi pohádka,která absolutně překopala mé vnímaní vizuální technologie..Roztomilá Gwyneth+charizmatický Jude+jednoduchá,leč geniální zápletka+vtipný konec je tou správnou podívanou.

Troja (2004)

Strašlivý film. Impotentní Petersonova režie absolutně postrádá cit pro stavbu děje, nevytváří pro žádnou z postav ani sebemenší prostor pro vykreslení a vše podtrhuje naprosto diletantským přístupem k hstorii, kterou využívá jen proto, aby světu sdělil, že existoval někdo jako Hector, Paris a Helena. P.S. Souboj Achillea s Paridem bych klidně uvítal jako individuální klip na YouTube.

True (2004)

Dokonalá Natalia Portman.

Umučení Krista (2004)

Tupý film. Dvouhodinnové utrpení plné kňourání ,sténání a mrskání biče jen pro otrlé a zmacerované diváky křesťanskou vírou a masivním humbukem.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Sice je to stále na jedno brdo,ale Kraus vždy zaručeně pobaví.Nejlepší díly zpověd Sobotky a mistr světa v sudoku.

Van Helsing (2004)

Namistrovaná slátanina. Van Helsing je sice výpravnou podívanou, ale potenciál akčních scén není zcela využitý. Postavy, který mají dosti času vyniknout, jsou příliš jednotvární, až na Kate (její východoevropský přízvuk je sexy) .Kdybych na to nešel v patnácti letech, asi bych se zbláznil nudou a obracel oči v sloup. Takhle to byla poměrně zábavná popcornová jízda. Klidně bych tomu dal i za tři hvězdy, ale Budapešť jako Prahu jim neodpustim. P.S:Alan Silvestri na hrad!