• Krátkometrážní

Vaterland - Lovecký deník (2004) odpad!

Tak nevim,jak to režisér myslel,ale je vidět,že je to film vycucanej z prstu bez jakékoli pointy a příběhu.Tohle se opravdu nepovedlo.Navíc 100 korun za takovou nudu je zložin,daleko větší než nějaké pirátství!

V dobré společnosti (2004)

Chytrá komedie se zajímavově propletenou trojicí.Když jsem četl ortel k této "chytré komedii"určitě jsem nečekal¨,že se tyto slova stanou skutečostí.Jednoduchý,avšak milý příběh s hvězdami "next generation" jsem strávil bez mračení a ptaním se,kdy už to sakra skončí,jak to u většině Amerických komedií zažívám.

Vybíjená (2004)

Velká sranda s jednoduchým dějem.Jen ten Chuck byl hodně trapnej.

2046 (2004)

Perfektní ukázka toho, jak může být čínský film krásný, zajímavý a fascinující zároveň.

3-iron (2004)

Moje první setkání s Kim Ki-dukem a úplně novým světem filmu.Kim vytvořil nádherný svět,jak skutečný tak i fiktivní,ale dokázal to skvěle zkloubit a ukázat nám krásné chvíle,trochu netradičního života.

Comandante (2003) odpad!

Agitační blábol enormního rozměru.Stone je vlezdoprdelka a Castro lobotomik a lhář.To nejodpornějšíco lze jen natočit a pak se za to postavit.

Dogville (2003)

Nicole Kidman je na jedničku s hvězdou,Lars von Trier je na pár facek,neb leč je skvělým vypravěčem nadále zůstavá prasákem,úchylem a největším netvorem filmového průmyslu.Nedokážu zhodnotit tento film,nemám představu kolik hvězdiček by si zasloužil,ale jedno vím jistě:do městečka Dogviile se podruhé nevydám!

Good bye, Lenin! (2003)

Příjemná nostalgická podívaná s příjemnými herci a zajímavým příběhem.Konec je sice trochu sentimentální,ale zážitek vám to určitě nezkazí.

Hledá se Nemo (2003)

Tohle je mistrovská filmařina,ať už animovaná.Nejlepší "animák" všech dob!