Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 18 bodů
Peticipa
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Rychlé šípy
(1969)
Star Trek
(1966)
Star Trek: Nová generace
(1987)
Futurama
(1999)
Alfred Hitchcock uvádí
(1955)
Svět tajemných sil
(1985)
Červený trpaslík
(1988)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Teorie velkého třesku
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
18 bodů
Fanklub
(19)
Socrates
Marrak
quelhar
troubi
Gordon
malenfant
Coudy_no1
franya69
giorge
Rajcatko15
Kotsour
Aniicka
Domikk
robin_oud
davyking
Parasense
r209vltava
Turbo_B6
Carton
Časové pásmo bylo změněno