Premiér (2019) (seriál) odpad!

Prostě odpad...

Horem pádem (2004)

Pár dobrých hlášek, ale jinak nesourodé dílo a spíš podprůměr.

Všechny moje lásky (2000)

Velmi dobrá romantická komedie, velmi dobrý soundtrack. A pěkné holky kolem nerdů :)

Ztratili jsme Stalina (2017)

Skvěle jsem se bavil. I přes fakt, že se jedná o komedii, tak film vlastně skvěle vystihuje hrůzu tehdejší doby. Asi proto v Rusku zakázali jeho projekci (díky za doporučení, baťko!). Skvělá komedie pro ty, kteří mají alespoň malé povědomí o tehdejší době.

Po čem muži touží (2018)

Český slabší průměr. A co se týká děje a hlášek... všechno už tu bylo. A bylo to lepší. Spíš asi 1*, za Langmajerův výkon 1* navíc. Ostatní herci nuda a šeď!

Gomora (2014) (seriál)

Tenhle seriál je dalším lokálním dílem z produkce HBO a dokazuje, že tudy cesta vede! Skvělý scénář, pro nás neokoukané ksichty a velmi dobré herecké výkony. A popravdě, v 1. díle 3. série je naprosto skvělá scéna a dokonalý střih - musel jsem to jet asi 5x (scéna na chodbě). Celý seriál funguje tak skvěle, že začnete fandit někomu, kdo si to vlastně vůbec nezaslouží. A abych nezapomněl: geniální lokace a ,,vkusné" interiéry. Za mě jasných 5*.

Katyň (2007)

Povinné vzdělání!

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Proč? Irenko, proč? Podle všudypřítomného product placementu bych řekl, že kvůli prachům. Budiž. Ale aby v komedii nebyl ani jeden vtipný momemt?

S tebou mě baví svět (1982)

Asi bych dal 3*.. ale protože byl tento film oceněn titulem Komedie století, dávám jen dvě. Nedává to smysl? Ale ano, dává! Tenhle film je těžký průměr! Možná i podprůměr. Jediná dobrá hláška je s taxikářem a tchyní... Zbytek je dost nuda a je to děsně infantilní. Ale buďme upřímní, od Poledňákové nemám rád vlastně nic

Leaving Neverland (2019)

Zdejších 60% absolutně neodpovídá kvalitě a závažnosti sdělení tohoto dokumentu. Bohužel leckteří fandové MJ hodnotili dřív, než dokument vůbec viděli. Holt mně už přijde divný jen ten fakt, že dospělý chlap spí s cizími chlapečky v posteli, ale někteří fandové MJ to mají asi jinak.. Není to o hudbě MJ, je to o něčem mnohem závažnějším. Dal bych 4*, ale nesouhlasím s 60%, takže za to ta pátá.