Final Girl (2015)

Ok, tak v prvom rade nechapem preco tu ludia hovoria o tom, ze je to podriemerny horor, ked tento film ani neni zaradeny ako horor. Je to akcne/drama/thriller a presne to aj je. Ziadny hollywoodsky trhak, ale celkom prijemny film, ktory aspon nie je natiahnuty na 2 alebo dokonca aj 3 hodiny. Nic extra, ale dobre sa to pozeralo.

Temné kouty (2015)

Musim sa priznat, ze po nejakych 20 minutach som to chcel vypnut kvoli extremne nesympatickej hlavnej postave. Nastastie som tak nespravil a nakoniec z toho vysiel taky priemerny film s celkom peknym rozuzlenim.

Love (2011)

Velmi velke prekvapenie. Davam 5 hviezdiciek, i ked to nie je takych istych 5 hviezdiciek ako u filmov typu Braveheart, Matrix atď., ale na slovenské pomery výborný film, ktorý ukazuje, ze sa da spravit slusny film aj s nizkym rozpoctom - staci ked je dobry dej. U tohoto filmu som len vypol mozok a pozeral. Mozem len povedat ze som si u neho pekne oddychol.

Schindlerův seznam (1993)

Podla mna velmi nadhodnoteny film. Dobre, bolo to natocene podla skutocnej udalosti a to, co spravil pan Schindler je obdivuhodne, ale preco z toho spravit viac nez 3 hodinovy film, v ktorom sa za celu dobu stalo len niekolko udalosti? Film sice opisuje pana Schindlera ako velku osobnost na co sa pekne pozera, ale uz po kratkom case (asi 40 minutach) sa mi zdal film zdĺhavý a velmi nudný.