Wind River (2017)

No osobne to vysoke hodnoceni moc nechapu...bylo tam snad 10 mrtvych kvuli v uvozvkach jednomu znasilneni. Navic ty umrti z duvodu behu/dychani ledove vzduchu jsou taktez dosti podivne. Do -20 °C jsou bezne povolene i vrcholove zavody. A to nejnizsi prumerne teploty na nejvyssim vrcholu Gannett Peak jsou podle googla -19 °C.

Wrestler (2008)

Když se přenesu nad to, že nemám rád wresling. Tak to je v celku nudnej snímek o "opotřebovaným" mistrovy svého řemesla, který přežívá ze své tehdejší slávy a není schopný se zapojit do normálního života.

Zemský ráj to napohled (2009)

U filmu jsem se s pritelkyni bavil. Nemam duvod udelit horsi hodnoceni nez 4*. Proto doporučuji.

Zkažená mládež (2007)

Nečekaně kvalitní a hlavně drsný snímek ze školního prostředí o šikaně. Z obsahu, který je uveden u filmu, jsem se domníval, že mě to nemůže zaujmout. Šeredně jsem se zmýlil. Nepamatuji si na nějaký jiný estonský film, který jsem viděl, ale tento zaručeně není ztráta času.

Zločinec (2008)

75% - Pro mě pohodová akční podívaná.

Zlodějská partie (2009)

Hodně slabý filmek, který rozhodně nezachránily známé tvéře ani sexy ženská.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

75% - Výborné a zábavné díly, střídají díly poněkud nudné. Plusem je originálním znění, které je vhodné pro opakování a výuku angličtiny, výborná výslovnost.