Černá labuť (2010)

Za mě teda opravdu hrůza. Tak bídný scénář už jsem dlouho neviděla, jo dobře pěknej nápad s labutím jezerem, hezká hudba i představitelka hlavní role, ale teda fakt říkám větší blbost jsem už dlouho neviděla.

Květ pouště (2009)

Film, který jsem skoro celý probrečela, když si uvědomíte projednávanou situaci, Islám, co dělají s dětmi (mimo jiné).....

Krásnější než sen (1942)

Nádherná Rita a okouzlující Fred, dohromady nemůže vzniknout nic jiného než skvělý film. Pěkná podívaná :)

Kouzelný dům (1939)

Moc pěkný film, který je vážně kouzelný, ale s knihou se nedá srovnat, atmosféra knižní předlohy je trošku jiná, ne tak místy strašidelná. Ale pěkné.

Pelíšky (1999)

Jeden z filmů, který se mi taky neokouká, Polívka, Stašová super dvojka. Skvělý film pro zasmání.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Perfektní komedie, která se, alespoň mně, nikdy neomrzí. Vtipné hlášky, mimořádní herci, nezapomenutelný Tomáš Holý, prázdniny, láska, novej děda! :) Pecka

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Výjimečný film se skvělou Audrey, miluju úvodní znělku, hudbu v celém filmu a hlavně Hepburn, která je tak vtipná, milá a krásná. A s Peppardem tvoří nádherný pár. Díky Snídani spím se škraboškou, úvodní znělku v mobilu mám Monn river a miluju New York :)

Špunti na vodě (2017)

Za mě nic moc. Jeden z dalších rodinných děsivě "vtipných" komedií, kdyby nebylo Lišku, tak bych hodnotila ještě hůř. Bohužel

Amy (2015)

Biografie hvězdy, která neunesla tak velkou a nečekanou slávu. Ze skromné holky se stala nemocná žena.

Někdo to rád horké (1959)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů v hlavních rolích Marilyn M., Jack Lemmon, Tony Curtis. U tohohle se vždycky hodně nasměju a zároveň je to prostě klasika a nesmíme zapomenout na skvělou hudbu.