Deadpool 2 (2018)

Od filmu jsem nic neočekával, prostě jsem ho pustil a čekal co se bude dít. Chvíli mi trvalo se do filmu dostat, ale pár povedených vtipů a hlášek mi k tomu pomohlo a nakonec, jsem se u něj zasmál jako dlouho žádnou dobu u filmu. Co Deadpoolovi dodávalo neustálou pozornost diváka, byl výskyt známých celebrit, nejvíce se mi do paměti zapsal Brad Pitt s jeho krátkou rolí jako Vanisher a Terry Crews pro nefanoušky známý především díky old spice reklamě. Dále zde bylo převzato spousta hlášek z cizích filmů, nejvíce mě dostala věta I AM BATMAN, po které jsem věděl že tento film mě bude bavit. Jediné co mi opravdu vadilo, byl herec Fire fista, u kterého jsem doufal že co nejdříve jako (většina superhrdinů ve filmu) zmizne. Tomu se ovšem nestalo a tak jsem se musel smířit s tím že tam bude hrát hlavní roli a výrazně tím zhorší můj názor. Ovšem i přesto se jedná o 4 hvězdičkový film, u kterého se pobaví většina diváků.

Kouzelná země skřítků (1999) (TV film)

3 hvězdičky, ale především kvůli nostalgii, kdy jsem si z dětství zapamatoval scénu lítajících skřítků v bublinách (bylo těžké přesvědčit někoho, že se opravdu jedná o film). Samotné scény se skřítkama, byly mnohem lepší než nudný a nesmyslný příběh Jacka Woodse, aneb jak se ze šmíráka a podivína stane největší láska ženy, kterou šmíroval.. měl jsem to na hraně mezi 2 a půl hvězdičkama ale když vemu v jaké době byl film natočen, tak se přikláním k té lepší varientě, ale znova bych se kromě 2-3 scén nekoukal déle než potřeba.

Kancl (2005) (seriál)

Dlouho jsem se u nějákého seriálu takhle nenasmál. Všechny postavy zde něco přidávají a každý díl má v sobě šmrnc. Interakce mezi kamerou a kanclem dodává zajímavou atmosféru, která je doplňována skvělími vtípky především od Michaela samozřejmě :). Hodně Vám to pomůže pokud se chcete naučit angličtinu, myslím si že si ji celkově obohatíte o spoustu užitečných frází i obecnému porozumění anglického jazyka. Za mě určitě 5/5 a jeden z nejlepších seriálů které jsme v poslední době viděl.