Příběh rytíře (2001)

Pro mě, je to jedna z největších srdcovek, kterou řadím mezi své TOP filmy. Ať už je to humor, herecké obsazení nebo jak se příběh odvíjí, všechno mi prostě sedlo a především legendární jméno Sir Ulrich von Liechenstein z Gelderlandu, bude navždy v mé paměti, jako nejoblíbenější, v celé filmové historii.

To (2017)

A heleme se, málem jsem na tento tragický film zapomněl, to bude tím otřesným výkonem všech herců, kteří byly neskutečně otravní a herecky nezdatný, ale co čekat od 10 letých capartů. Můj klid nenarušili ani repetitivní „jumpscary“ , které byly nudné už od poloviny filmu. Overall, děs a hrůza, alespoň že tímto mě film vystrašil. 1 hvězda za úvodní scénu a vtipnej taneček, blahopřeju.

Zelená kniha (2018)

Téměř celou dobu Vám udrží úsměv na tváři. Velice lidský příběh podle skutečné události, který ukazuje špatnou stránku z tehdejší, ale dle mého názoru i dnešní Ameriky. Vigo a Mahershala se nádherně dolazovali promyšleným dialogem a sem tam doplněny špetkou humoru, k tomu přidejme jejich herecké výkony a dobovou atmosféru a vznikne nám parádní podívaná. Film na mě velice zapůsobil po všech stránkách a proto jasných 5 hvězd.