Zelená kniha (2018)

Zhliadnuté v kine. Výborný film, až nečakane veľa jedla v ňom bolo, že som po ňom zostal hladný :-D

Pěna dní (2013)

Po Večnom svite neposkvrnenej mysle daľšia filmová-fantasy lahôdka od Gondryho :) Skvelé spojenie hudby s dejom. Soundtrack bude u mňa znieť ešte dlho... Zhliadnuté na filmovom festivale Cinematik Piešťany.

Vlk z Wall Street (2013)

Aj keď toho koksu bolo až priveľa mal som chuť v kine na konci filmu zatlieskať :) klobúk dolu Martinovi Scorsesemu a Leovi :)

V zajetí démonů (2013)

Už dlho som sa tak nebál :) resp. takýto dobrý horor som nevidel už veľmi dlho.

Zmizení (2013)

Zhliadnuté na medzinárodnom filmovom festivale CINEMATIK 2014 v Piešťanoch. Kamera je naozaj geniálna a napätie až do konca :)

Diktátor (2012)

Už dlho som sa tak v kine nenasmial :))

Nespoutaný Django (2012)

Nemám čo dodať ďaľšia skvelá Tarantinovka po ktorej som prišiel z kina vysmiaty... Poklona Ch. Waltzovi a samozrejme aj Mr. Trantinovi ktorý si pri konci aj zahral v jednej zábavnej scénke :-)

Year with Armin van Buuren, A (2012)

Dokument zo života a zákulisia koncertov môjho najoblúbenejšieho trance dja. a top dja celkovo na svete. Jeden z posledných, ktorý zostal ešte verný trance hudbe ako takej a nevrhá sa do housu aj keď sa nájde už zopár menších kúskov... Tento dokument pre fanúšikov odporúčam!! Bol som na jeho live koncerte 5 krát a nebolo to posledný krát :) Celý dokument v pôvodnom holandskom znení na Youtube