BIG.NINE.CF

BIG.NINE.CF

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2
    • 1.10.2019  21:48
    Zpřítomnělí (TV seriál) (2019)

Nedočkavě vyhlížím další sérii. Poslední díl byl top 🔝

• 9.9.2019  01:35

Emoce vyždímané do posledního zbytku. Kapesníky sebou... Cynici hodnotí pod 4 hvězdy. (Na filmy chodím bez zaujetí vůči hercům, režisérovi, či obsahu - nečekám nic a podle toho co dostanu, tak hodnotím. Bohužel někteří dělají opak. Pokud brečím, tak napíšu a myslím, že zrovna u tohoto filmu, nezůstalo jediné oko suché.) A že to byl tah na emoce?! Ano byl!! A?

• 9.9.2019  01:33

Od začátku samé otázky. Na konci odpověď. Útok na city, velmi vydařený...

• 8.9.2019  16:20

I přesto, že to bylo natočené na pár místech, příběh a vyprávění je tak poutavé, že vám to ani nepříjde. Zábavné i dojemné. Jeden z filmů, který můžu vidět kdykoliv znovu.

• 8.9.2019  01:31

Pohádková klasika. Je to prostě BOŽAN! (hlavně ten křeček)

• 8.9.2019  01:29
    Sedm (1995)

Jeden z nejlepších filmů ever. Vidět je povinnost. A od této doby poslouchám Bacha... (knihovna)

• 8.9.2019  01:25
    Mexičan (2001)

Pokaždé co to vidím znovu, tomu stále více přicházím na chuť. Stojí za to vidět, zdejší hodnocení je klasicky mimo 😉 Jedněm Julia vadí, druhým zase Pitt. Pak si vyber 😁 Za mě byl 🔝 James. To je hrot.

• 6.9.2019  00:15

Vůbec né tak špatné, jak tady někteří uvádí. Zajímavý situace, která vás napne a čekáte jak to vyřeší. A ponorek není nikdy dost 😉

• 30.8.2019  13:41

V mládí jsem se u toho královsky bavil. Kdo ne, je divnej ;)

• 30.8.2019  13:40

V mládí jsem se u toho královsky bavil. Kdo ne, je divnej ;)

• 30.8.2019  02:13

Sympatická hlavní hrdinka, se prokousává životem jako neviditelná osoba (defakto žije životem, jaký by si chtěl zkusit asi každý z nás - dostane se kamkoliv a nikdo o ní neví). Až jednoho dne potká někoho, pro koho neviditelná není. Popcorn movie u kterého netřeba mozek ;) Za mě 95%. Jo a Megan Fox má něco s ksichtem.

• 28.8.2019  00:03

Nějak jsem nepobral o co vlastně šlo 🤣🤣🤣 Ale kamera a záběry úžasné. 😉

• 16.8.2019  00:13

No, tak to je mazec! A teďka mám jako rok čekat? 😲

• 16.8.2019  00:12
    The Boys (TV seriál) (2019)

Předlohu jsem nečetl a vlastně o ní ani nevěděl, takže je to pro mě velké překvápko. A byla to fakt jízda! Penězy se očividně nešetřilo, takže to je to na hodně slušné úrovni, minimálně co se vizuálu týče. A Karl je pro svou roli jako stvořenej. Co mě však hrozně vadí, co má Starr kurva s obličejem? Jsem ho málem nepoznal... Jo a nemůžu opomenout pro mě nováčka Tomer Capon, neskutečnej sympaťák 👌

• 14.8.2019  23:30
    John Wick 3 (2019)

Neo ve své životní roli kosí nepřátele hlava nehlava, logika nelogika. Přibylo WTF momenů, ale na zabití času a sežrání kbelíku popcornu super. Jsem zvědavej na 4 díl, jestli bude a bude poslední?

• 25.7.2019  20:44
    Akinjeon (2019)

Skvělá podívaná! Ústřední duo Ma a Kim bylo super 👌 trochu jak Terence a Bud. Klidně bych si ještě pár filmů s tímto obsazením nechal líbit 😉 A vrah byl extra slizák, škoda že dostal tak malou nakládačku. Zápletka super a konec geniální 👍 Ma je pro mě nový objev a morálka, nemorálka, držel jsem mu pěsti od začátku!

• 11.7.2019  03:45

Když pominu vizáž hlavního hrdiny v porovnáním s předlohou, tak to celkem, hm... Vlastně nepominu, protože na tom je založená vždy půlka děje knihy. A jak bylo někde napsáno: Jednu věc ale Cruise nemá. Výšku. Což je velký problém, pokud máte hrát Jacka Reachera, ultrapopulární postavu z románů Lee Childa, která má mít výšku jen něco málo pod dva metry, váhu kolem sto kil, ledové modré oči a špinavě blonďaté vlasy. To prostě Cruise nesplňuje. Součástí Reacherovy výzvy je, že je velmi zastrašující. Dokonce i když nic nedělá, když vejde do místnosti, lidé jsou trochu nervózní. A to prostě když máte 1,6 m jaksi nefunguje a jste spíš k smíchu... Takže Tome: "Ser na to a hrej dál Ethana, ale Jackovi jdi prostě z cesty!"

• 11.7.2019  03:44

• 9.7.2019  02:02

Ani Reno to neutáhl. Celý příběh by vymyslelo lépe 8 leté dítě. Atmosféra žádná, postavy úplně ploché. Promarněná hodina a půl času. Nevěřil jsem to ani tomu vlkovi, že je vlk 😂

• 30.4.2019  14:03
    Mutafukaz (2017)

Tak tohle byl mazec! Hudba top, animace a celkově atmosféra ala GTA je taky paráda a hlášky posery Williho super. Dle závěru se dočkáme možná druhého dílu... A v té fránině to má neskutečný drive. 😉

• 24.4.2019  22:57

Méně je někdy více. Film který mi dal jiný náhled na to, jak může vypadat rodičovská láska.

• 21.3.2019  21:01

Nebylo to zlý. Bohužel tam ale hrál Cusack, který to celý srazil o pár levelů níž :( Už by si měl dát oraz :D

• 26.2.2019  22:07

Ač Matt hraje o 106 a je radost na to koukat, tak bohužel film celý útáhnout nedokáže. A rozuzlení filmu? WTF???? Ještě že mě nenapadlo za tohle utratit love v kině :(

• 20.2.2019  01:47

Skvělá ústřední dvojice. Super hudba i kamera. A jako bonus se to opravdu stalo. Můžu vidět kdykoliv znovu...

• 16.1.2019  18:58

Zatím 100%

• 16.1.2019  18:57

Vypadá to na návrat kvality první série.

• 16.1.2019  18:42

Jakkoliv byla celá série celkově slabší, tak finále to kompletně vynahradilo. Jsem zvědavý co nám nabidne 7 série... 100%

• 23.12.2018  15:24
    20.000 mil pod mořem (TV film) (1997)

Nechápu jak k natáčení něčeho takového získali Caina...

• 23.6.2018  14:38

Nezapomenutelná klasika. Bruce v nejlepší formě.

• 24.5.2018  02:38
    Riziko (2000)

Málo uznávaný a neprávem nepropagovany film. Jednou ročně si pustím 😉 Systém pyramida v akci 😀

<< předchozí 1 2