Epizody(7)

Příběh Rocca Siffrediho, který se ze skromných začátků vypracoval až k titulu krále porna. Podle skutečných událostí. (Netflix)

petrsv

Velmi dobře natočený seriál, kterému lze vytknout spíše úsměvné drobnosti. Je to o pornoherci, ale kamera je samozřejmě tak opatrná, aby nebyla pohoršena ani poslední teta v Horní Dolní. Příběh se až moc soustředí na emoční věci kolem rodiny (hlavně osiny v zadku Tommasa) místo na hlavní postavu. Skvěle vybraní představitelé Rocca ve všech věkových kategoriích. A nelze vynechat ocenění hudby. ()

M.i.k.e

možnost nahlédnout do zákulisí porna je a bude vždycky lákavá (ať už se to někomu líbí nebo ne) a životopis nejznámějšího (vlastně jediného známého) pornoherce k tomu přímo vybízí. Jenže chyba lávky. Do zákulisí sice nahlédneme, ale je to tak nezajímavé a sterilní až je to nudné. A to samé vlastně platí i o Roccově životním příběhu. Tam se dozvíme že mu jeden bratr zemřel a druhý byl kokot a že Rocco přišel při bydlení v Paříži na to že má rád šu*ání a to je vlastně všechno. Teoreticky to mohlo fungovat i v téhle povrchní rovině, ale pak by bylo třeba znatelně prostříhat linku s Tomassem, který tu má až zbytečně moc prostoru na to jak nezajímavá postava to je a celé to patřičně zhutnit tak do tří epizod max. V téhle podobě to pro mě mělo zhruba stejnou přidanou hodnotu jako kdybych si pustil některé ze Siffrediho videí...40% ()

klukluka

Samotnýmu mi přijde šílený, že si z té záplavy filmů a seriálů vyberu ke sledování sedmidílnej (!!! WTF) seriál o dosud žijícím (!!!), profesně aktivním pornoherci. Asi už jen to o mně něco vypovídá. A místo abych sem jen nenápadně písknul hodnocení (ideálně typu odpad!, max jedna hvězda), vlepím jich tomu málem 5 a ještě k tomu já neznaboh napíšu komentář. Jenomže já toho Boha (sexu) znám- jmenuje se Rocco Siffredi. A proto má tenhle (nad)člověk svůj seroš, protože byl a je naprosto (!) mimořádnej. Sice v oboru, o kterým oficiálně většina lidí nikdy nic neslyšela, nikdy z něj nic neviděla, ale i tak se v něm kupodivu točí bilióny a i z průměrných aktérů to minimálně na republikové úrovni dělá ostře sledovaný celebrity. Rocco je ale celebrita celosvětová a teď má dokonce i tenhle svůj životopisnej seriál (aniž by kvůli němu musel někoho zabít, nebo sám zemřít). A ten seriál je navíc - teď by mi už ale fakt měla asi raději upadnout ruka - ale ten seriál je výbornej. Jasně, kdo ho bude chtít hejtit, tak si k tomu najde milión důvodů, ale já osobně žasnu, jaké pocty se Roccovi dostalo od těch stovek lidí, kteří se na tom podíleli. Protože tohle se nedá dělat jen pro peníze. Určitě ne v takové kvalitě. To, že jsem se na to byl ochotnej podívat a napsat tomu příznivý hodnocení, to proti tomu není vůbec nic. Podle mě tím každej z těch talentovanejch, zručnejch, šikovnejch lidí vysekl hold člověku, kterýmu by se spoustě lidí příčilo podat byť jen ruku. Ale zkuste se mrknout na 5 minut kterýhokoliv z jeho filmů. Taky jste byli ochotní pro svou práci dnes a denně div ne zemřít? A o tom je celá jeho výjimečnost - o naprosto mimořádným přístupu, o neskutečné profesionalitě, sebekázni a pracovitosti. O poctivosti v oboru, kterej máme a priori tendenci považovat za nepoctivej. Když k sobě ale budeme upřímní, tak to od nás není fér. A Rocco je skromnej světlonoš, kterej objevil svůj dar, neutopil ho v drogách nebo v chlastu a v potu tváře prozařuje tu pseudokřesťanskou pokryteckou temnotu, do které se máme tendenci halit ještě v jedenadvacátým století. Zbavte se okovů, užijte si Supersex (a pak ideálně i super sex - posílíte tím mír). Protože jak říká stará lidová moudrost: Kdo pořádně šuká, ten tolik nezlobí. Zvlášť, když do toho budete bušit jako Rocco. ()

verbal

Taxme se z tohoto ukrutně sofistikovaného a veskrze esoterického piárka dozvěděli, že je Roko Syflredy erotoman a vymatlaný kokot s obřím kokotem. No, upřímně nic nového pod sumcem. Ono geneticky ani není divu, když máte matku vyrachtanou bigotní piču, otce pyjohlavého vidláka, který vás málem pojmenuje Borzalíno, bratra těžkého chuje, bratrance totálního čuráka a celý život potkáváte de fuckto samé vypatlané hrmy. S takovouto výbavou jste k tomu pornu prostě předurčen. Ale POZOR!!! Roko má i druhou půlku herpesoidní prdele! Je to totiž i brutální renesanční müslitel, který, když právě s výrazem vilného mongoloida nerve nějaké jaderné fyzičce prsty do hrtanu, asi aby hodila kosu, tak s výrazem impotentního mongoloida existenciálně přemítá nad tím tolik postiženým osudem, seksuálním jsoucnem a metafyzikou zásunů. Co na tom, že mu z toho vždycky vyjde jen prachsprostá jebačka s mačistickým trotlem, ať už za prachy, anebo jen tak, hlavně, že před svou suitou vypadá jako krutopřísně klátivý DaVinči, který právě nacákal Moně Líze do zkřiveného úsměvu a vyprcal Dámě hranostaje. Což v jeho yntelechtuálních kruzích nepochybně způsobuje hnědnutí listů v pár květináčích, zacyklení několika mích a hlasité qokání kohorty vydlabaných motorových pekáčů, které jsou určitě rády, že si z toho „tolik transcendentního a vzrušujícího setkání“ kromě poškrábaných mandlí odnesly jen chlamýdie. Tento bulvární, přitroublý a notně tupopřibásněný škvár by se dal rozdělit přesně na dvě nudné poloviny. V jedné náš milý Mikelanželo celkem ňoumovitě a nikterak explicitně ani eroticky prostě prcá všechno, co mu pípne na radaru, a to bez rozdílu ras, pohlaví, věku i podkmenů obratlovců, přičemž unyle funí a tváří se, jako by právě vynalezl kinderurychlovač částic a je na to náležitě hrdý. No a v té druhé již těžce vymrdaný Roko za zenitem zaníceně (slovní základ „zánět“) rozjímá nad rodinnými hovnotami tlupy makaků, u nichž by nejeden budoucí psychiatr zmáknul parádní dizertačku z patopsychologie, pokud by se dříve neunudil xmrti, přičemž se tváří, jako by se mu šev od trenek právě zařezal do genitálního herpesu. Myslím, že kdyby se Roko nedal na dráhu pornoherce, je natolik multitalentovaný, že klidně mohl třeba kopat za Juventus! Kabelové rýhy. Měl by o něm určitě být ještě i holyúdský velkofilm! ()

Arkagas1989

Nedávno jsem zkoukla  Její tělo z naší české produkce, což je film, který ve mě nezanechal absolutně žádné emoce, byť je životní příběh hlavní postavy tak nervydrásající, že by u toho měl člověk na konci brečet jak kráva. Nic, absolutně nic. Oproti tomu je příběh Rocca tak nadupaný akcí, tak skvěle vizuálně zpracovaný, zahraný a podpořený dokonalým soundtrackem, že ho hltáze jedna radost a nemůžete se odtrhnout. Italové zase jednou dokázali, že filmy i seriály jim jdou a není to jen o tom, že se jedná o téma, které prostě lidi táhne, ať se Vám to líbí nebo ne.    Nejde tady o to, že byl umělec, jde tady o to, že to byl primárně člověk a i lidi, kteří se živí pornem jsou stále lidi s emocemi, životními peripetiemi a city.  Moje hodnocení: 9/10 ()