Perníkový táta (2008) (seriál)

Všichni vědí, že tohle je kvalita. Jeden z nejlepších seriálů. Jediné co se mu dá vytknout, že se to občas trochu vleče (rodinné jezení). Ale čekání na "akci" stojí za to. Navíc všechno má v seriálů svoje místo. Skvělý přerod připosraného učitele na totálního bosse. Navíc, od čtvrté série si to zaslouží víc než jen 5*. Finální scéna ukápla slza (smetanová). Nejoblíbenější postava - Jesse Pinkman, ty b(p)itchko jedna!

Riddick (2013)

Je to tam, ale není to úplně tam. Klasická ukázka toho, že lepší technologie a víc peněz, nemusí garantovat vítězství. Schází tomu úplná kvalita prvního dílu. Přesto se to vydalo jeho stopou a jde mu to dobře. Takže na pohodu 4 hvězdy. Jen to prostě není úplně vončo. :) B-b-b-b-b-b-b-b-b-b-ounty hunters!

Železná srdce (2014)

Pokusím se svůj první komentář (blána pomalu praská) pojmout matematickou metodou. Prostě plusy a mínusy. Jsem velkým fanouškem historie, takže každý historický film automaticky sbírá nějaké ty body. Hodně se mi líbilo jak byli vojáci zobrazeni jako dsňáci. Špinavý, upocení apod. Detaily jako čůrání v tanku vyloženě hltám, podle mě každý film kde je zobrazeno močení je dobrej. Navíc jsem měl pocit že to byl snad první film, kde tank opravdu působil stísněně. Hodně dobrá byla obědová scéna, kdo nechápe proč, nemá cenu vysvětlovat. Nejvíc jsem cenil Shanea který prostě násilnický vidláky hrát umí. Plus, pozorní diváci si jistě všimli jak házel svůj klasický SHR (Shane Head Rub). Sen. Teď zápory, stručně. 1) Vojáci tohoto tanku měli opravdu štěstí na hezký němky. Bydlím kousek od Saska za celý svůj život jsem jich tam neviděl tolik. Ale hej, tohle bylo na Západě.. 2) Film měl být naopak. Jeden německý tank proti drtivé americké přesile. Duben 45 a hlavní scéna je o tom jak se Sherman ocitne v obklíčení? Witz. 3) No a to finále.. Totální blbost. Veteráni SS, 300 vojáků, docela dost panzerfaustů, tma. Jestli Pittovi kluci byli machři, tak si ještě asi nelajzli Ost Front. Tank by párkrát vystřelil a konec. Ale i tak dávám 4pecky bo to byla pecka a určitě si to někdy dám znova. Rád.