Mr. Robot (2015) (seriál)

hahaha, co se to tady stalo? Tohle je epičnost. Je to jako bych se na první kojtus s novou holkou (nebo..) napumpoval tunou viagry a měl ten nejtvrdší dick v historii lidstva, tak tvrdý, že by se černoch z Conana rozhodl přestat hledat tajemství železa, za to by chtěl okusit sílu mého titanu.. no a potom ve vztahu bych vysadil a přišel by šok. Tohle je přesně ten případ. Není důležité nic víc psát. Pusťte si první díl - epicky tvrdá tyč jako z kamene. S nadšením se vrhněte na další díly a.. najdete povyslý kus houby, která se svůj nedostatek napumpované krve ještě snaží ukazovat jako velké umění. Inu abych to schrnul, cením tvůrce za to jak nás těžce vyhaldili!

Marťan (2015)

Dlouho jsem váhal, jestli na ten film jít. Všichni říkali, že to je libovka, ale já necítil dostatečnou kulervounost na to, abych šel do kina. Místo lístku jsem si radši koupil nějaké klíče na bedny na skiny v CS:GO (já vím, jsem kkt). Ale nakonec se bratrovi podařilo mě přesvědčit, abych šel. A nelitoval jsem. Zaprvé, nechápu proč tady všichni melou o tom, jak moc Ridley dokázal, že ještě umí točit. Ridley natočil některý nejlepší filmy vůbec a je to takový Bůh, že vy škvoři byste měli hořet, za to že si dovolíte vůbec nějakou kritiku. I když natočí sračku, pořád je to Bůh a vy jste nic. Allahu akbar, tak to je. BTW: Prometheus nebyl fail. Tak a teď k Marťanovi. Jednoduše řečeno - libová, sobotní, pokalební, pohůdková, do budoucna klasická, feeling good - pohodička, co Vám ukáže jak moc je ten bílý člověk schopný a šikovný. A vlastně i ten černý ( i když to klišé geniálního geeka mě tam docela sralo). Ale nepropadá to debce, neni to trapně filozofický, není to ubrečený. Prostě borec se hecne, bere to s humorem, ať už nalodi nebo dole v Houstonu samí kundičky (což pro všechny lidi co v USA byli, je jasná blbost, bo když jste tam měsíc tak jich neuvidíte tolik jako v tomhle filmu za dvě hoďky) no a prostě cajk. Stojí za to jít na to kina. Bude vám dobře. Možná ještě doporučuju lupnout před tím 0,5mg xanaxu, aby to jelo na ještě hladší vlně a krásně si to užijete. Potom hodit nějakou chálku v KFC, když už jste v tom OCčku no a myslím, že víkend v klidu.

Království nebeské (2005)

Hned na začátek bych chtěl uvést, že hodnotím režisérskou verzi. Ta je totiž velmi odlišná od té "kinové". V zásadě se jedná o úplně jiný film, který konečně dává smysl a zalepil mnoho děr. Není to tedy marketing na DVD a jen pár záběrů navíc. Opravdu doporučuji hodnotit po zhlédnutí té režisérské! Z původní jsem byl také jak se patří zklamán. No a teď k věci. Krásná kamera, hudba, feeling, kulisy.. a já nevím co všechno. Orlando mi nevadí obecně, ale sem se podle mě fakt moc nehodí. Ale dá se to. Krásná historická pecka která má všechno. Pro milovníky historie doporučuji a myslím si, že nejde dát něco jiného než nejvyšší hodnocení. Proč? Můj klasický argument - kolik takových historických filmů existuje? Nejradši mám začátek, Francie, zima, středověk - prostě ten temnej dark age medieval feeling. No a potom scénu s chlapečkem, jak ho pokape vosk. Velmi nedoceněný film!

Všemocný (2015) (seriál)

Pilotní epizoda jako lusk. Takhle si představuju start seriálu. Výborný OST. Uvidíme dál :) Jak já bych si dal NZT! Konečně by se mi možná podařilo napsat dobrý komentář na čsfd!

Počátek (2010)

Vidím tu masivní hodnocení i trend poukázat na to, ze to vlastně tak chytré nebylo.. Řeknu to asi takhle: jasně ze se tam daji najít chyby, je to hodně efektní a muzika od Helmuta tomu dává dost, ale kdo z vás kdy natočil takový film? Já vím trapný dotaz, ale tento film je proste pecka :) 5* moje oblíbena scéna? "Vítejte zpátky doma" americký feeling na letišti

12 let v řetězech (2013)

Klasická oskarová pohodička. Černocha mi bylo líto, jižanský redneci byli kkti a Breďák byl za supr sympaťáka z Kanady (aspoň myslim teda). Né špatný, né výbuch supernovy. 3*

Gran Torino (2008)

Nádherný film který si všichni budeme se slzou v oku pouštět na naše stará kolena, až místo sv. Václava bude na náměstí stát Mohamed se svým velbloudem a mačetou a s nostalgií budeme vzpomínat na staré dobré časy, kdy nás ráno v pět nebudili výkřiky imána. Poté se zasněně podíváme ze své vězeňské cely pro původní obyvatele a budeme čekat na vysvobození v podobě smrti.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Sra*ka. Samotný původní Walking Dead má hodně slabých míst, otravné, nudné, dlouhé, rodinné momenty. Opakovaně jsem uvažoval, že se na to prostě přestanu dívat. Ale nakonec jsem investoval ten čas do toho a ono se to vyplatí časem. Nakonec za mě skoruje 5* navzdory všem nezmarům. Zvlášť nové řady, jako konečně přestali být vyměklá moč a děsně zdrsněli. My point ale is, má cenu čekat i u tohoto? Opravdu stojí za to čekat až se tohle odsra*kuje? Protože momentálně mi dělá problémy dokoukat jeden díl. Takže na to prostě kašlu. Na světě je milion dalších věcí a seriálů u kterých si můžu pálit šedou kůru mozkovou. Ne ne ne. Prostě to hecnu a řikám nazdar. Jo a hlavní hrdinové? Asi tak sympatičtí jako pražská primátorka po kokainové párty po ránu v období menstruace. Ať žije původní Walking Dead, Ricku pojď mi! Nazdaaarrrr

Bosch (2014) (seriál)

Nemůžu si pomoct ale nejvíc jsem žral Jamieho Hectora.. :) Ale samo sebou celkově pecka prostě.

Narcos (2015) (seriál)

Houstone, Houstone? Ano prosím? Máme problém, kurwa. Copa se stalo? Ále, je tu strach, že ty blbý intoši a sluníčkáři zase pošlou tenhle seriál pod 90%. Né, to snad nemyslíte vážně, tak jako to udělali u Mad Maxe? Jo, khurwa! No a co s tím teda uděláme? No, napadlo nás, že bysme z oběžný dráhy shodily atomovku na Larse von Triera. Jako že bysme odstranili jejich modlu? Jo jo, tak nějak. Ok, tak se do toho pusťte a když už v tom budete - hoďte vavříny na toho borce z Brazílie, co točí pecky jako Tropa de Elite a tohle. Jasná věc, Houstone. Ne asi, zatim biatch. Čabas Ať žije Wagner Moura a José Padilha. Stříbro nebo olovo. Je to na vás.