Star Trek: Hluboký vesmír devět - Ztracený Ráj (1996) (epizoda)

Ve chvíli, kdy se objevil Obrienn, tak jsem trochu zaváhal a začal uvažovat nad tím, jestli to celé není jen nějaká projekce, nebo další pokus měňavců o to, aby zjistili pozemské obranné systémy.

Star Trek: Hluboký vesmír devět - Srdce z kamene (1995) (epizoda)

Ale noták.... zas až tak strašná ta epizoda nebyla. Náhodou bylo zajímavé vidět, že i Ferengové se mohou zajímat o něco jiného, než z čeho mají "profit". Ale dobrá, musím uznat, že mě scény s Kirou a Odem v jeskyni celkem nudili, dokud jsme nezjsistili, že jde o měňavce. Za mě zajímavá a na DS9 dobrá epizoda.

Star Trek: Hluboký vesmír devět - Opuštěný (1994) (epizoda)

za mě zajímavý díl, co se týče zjištění o tom jak se "pěstují" JemHadarové atd. Neumím si ale pomoct a tahle epizoda mi strašně moc připomíná epizodu z TNG, kde se snažili z Borga udělat samostatně myslící bytost, taková kopie s trochu jiným koncem. A rozhodně to není první epizoda, která mi přišla jako kopie epizody z TNG s prostě jen jiným koncem. Za nápad a zpracování jen tak tak ****

Star Trek: Hluboký vesmír devět - Rovnováha (1994) (epizoda)

Jadzia je jedna z nejhorších postav... Pořád nepříjemná, její chování se dokáže změnit v průběhu sekund. Je arogantní a pořád dělá, že ví všechno... škoda, že Ro tu roli nechtěla -_- ***

Star Trek: Nová generace - Milenec (1994) (epizoda)

"hororová" epizoda...wau :D Chápu, že Beverly nevěděla o milenci své stoleté babičky, ale že by nevěděla o prokleté svíčce, která je v jejich rodině už "pár" generací? trošku dost divné ***