Pošli to dál (2000)

Prvoplánovanej doják, docela by se na to dalo koukat, kdyby to nebylo tak natahovaný. Proto dávám o hvězdičku míň.

Donšajni (2013) odpad!

Trapný, nudný, zbytečný a prázdný. Jan Hartl je mizerný a nesympatický herec.

Buřtcajk (2012) (pořad)

Co se rozešel Izer s Dobrodinským jeho styl humoru šel nahoru. Od Pípšoubazar přes Telebazar, došel k vrcholu se svým Buřtcajkem. A to je cajk. Škoda že po ukončení TV PĚTKY se už Izer v žádné televizi neobjevil, chybí mi jeho: "koulllle nelžou".

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Komedie Petra Schulhoffa prostě miluju. Ani nevím, kolikrát jsem tento film už viděl. A až ho budou dávat znovu v televizi, stejně si ho pustím znovu. Je doslova prošpikován vtipem a herci jsou tu všichni úžasný. V navazujícím filmu:" Co je doma, to se počítá, pánové" nahradil Miloše Kopeckého Jiří Sovák, který už není takový cholerik a pokračování je o trochu méně vtipné a zábavné.

Westernstory (2011)

Nebylo to vyloženě blbé, ale někdy moc táhlé. Film mohl být vtipnější. Důvod, proč ho vidět jsou výkony Klepla s Zedníčkem. Dobrá hláška: " Jo po 40. se kozy ztrácí". Do Boskovic jsem před lety jezdi pařit, tak z nostalgie musím dát 3 hvězdičky.

Svatá čtveřice (2012)

Ano, jak tady někdo napsal, film není plný zvratů, ale je to přece komedie a ne akční film. Dle komentářů je to tu samý mravokárce, který si výměnu partnerů nepřipustí ani ve snu. Citlivé téma natočil Jan Hřebejk s humorem a odlehčeně a trefil se mi do noty. Film jsem viděl už po druhé a opět jsem se náramně bavil.

Nejistá sezóna (1987)

Chvílemi jsem se docela nudil. Z dílny Smoljak- Svěrák nejslabší film. Spíš to na mě púsobí jako divadelní hra, na film je to málo, nemá to spád. Jen pro fanoušky Cimrmanského divadla.

Kandidát (2013)

Kandidát je jeden z mála filmů, který jsem nedokoukal do konce, jelikož mě nebavil. Takže hodnotím první půlku filmu a to jsem si u něj ještě trochu zdřímnul. Moderně natočená nuda s dobrým střihem kamery. Komedie? Tak to ani omylem. Film nezachránil ani Michal Dlouhý, který do tohoto filmu hrál jen v dobrých filmech. Česko a Slovensko jsou dva státy, měly by si každý točit své filmy a nebo dabovat do jednoho jazyka. Já tedy slovensky ještě rozumím, ale můj jedenáctiletý syn má problém porozumět.

Horákovi (2006) (seriál)

Vůbec nechápu, tak nízké hodnocení a tolik odpadů na ČSFD. Seriál se mi líbil už před léty a teď jsem potěšen , že ho ČT 1 reprízuje, protože jsem neviděl první díly. Hodně mě zaujal druhý díl, kde se snaží otec Jan projevit city mezi ním a jeho syny. Začne dávát synům pusu na dobrou noc a chce aby si dokázali říct, že se mají rádi. Zdá se mi přirozenější, když jedenáctiletý Ondřej se brání říct otci - "mám tě rád", protože není naučený dávat najevo cit a stydí se mu to říct. Samozřejmě ho má rád, ale nemá potřebu, říkat v každém díle- " Mám tě rád táto", jako to vidíme ve všech amerických seriálech a filmech. Seriál je vtipný a zápletky zajímavé. Herci hrají přesvědčivě, zvláště Jakub Prachař je super. Ačkoliv má každý díl skoro hodinu, tak mě nenudí a nepříjde mi natahovaný. 100%